Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hányás-hasmenés babáknál?

Hányás-hasmenés babáknál?

Figyelt kérdés
18 hónapos kisfiam ma reggel óta 3-szor hányt és 5-ször volt hasmenése, 39 fokos láza van és szinte egész nap alszik és semmit nem eszik.Felkelt reggel 6-kor akkor hányt egyet és 7-kor már ismét aludt.Utána felkelt délben, aztán visszaaludt 15-kor és most is alszik.Felkeltsem vagy inkább ne?Gyerekorvost hívtam,azt mondta, hogy itassam.Amikor fölkelt megitattam kicsit.És a popsija is nagyon piros, mivel kenjem be?

2018. febr. 9. 16:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Természetesen lázcsillapítót is adtam neki.
2018. febr. 9. 16:14
 2/5 anonim ***** válasza:

és nem megy ki a doki???


ez minimum influenza, de pl az agyhártyagyulladásnak is hasonlók a tünetei (bocs..) bár az hirtelen lázzal indul. De én tuti vinném az ügyeletre pedig ltalában 39 fokos lázzas nem rohanok, feltéve hogy nincs más tünet

2018. febr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A megitattam kicsit nem tunik elegnek....

Hamar ki tudnak szaradni, nem kell ahhoz 50x hanynia!

Itt a hetvege, nem mennek igy neki doki nelkul!:(

Jobbulast!

2018. febr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi!A háziorvos szerint vírus van, felesleges ezért bevinni, igyon sokat, ez a lényeg.
2018. febr. 9. 20:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor kihívnám.
2018. febr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!