Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Moziba vinném a 2,5 éves...

Moziba vinném a 2,5 éves kislányomat, vélemény?

Figyelt kérdés
Be szabad egyáltalán vinni?Természetesen gyerekfilmre és nem 3D-be.Egyébként itthon szépen végignézi a meséket.Ti voltatok már hasonló korú gyerekkel moziba?És hogy bírták pisiügyileg?

2018. febr. 9. 18:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Hát szerintem ez még nagyon korai. Akkor nézzél vele otthon mesét. Egy ilyen korú gyerek nem tud még ennyit egy helyben ülni. Ha pisilnie kell vagy éppen valami majd nem tetszik neki és elkezd hisztizni akkor meg a többi néző számára lesz zavaró. Szerintem ne vidd
2018. febr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is nagyon pici még.
2018. febr. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
33%
Nincs veszteni valod, ha hisztizik vagy van valami maximum kiviszed.
2018. febr. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

Nem voltunk, de nem is szándékozunk.

Egyébként élőszereplős előadásból simán végigül egy mozifilmnyit, de tévé se ültetem ugyanannyi időre, nemhogy mozi.

A pisi kérdést pedig csak te tudhatod.

2018. febr. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Tuti nem bír ki annyit, pláne, ha ihat és ehet rendesen film alatt.


Szerintem a hisztit megúszod, viszont nagyon hangos lehet neki a film. Én gondoltam rá a 3 évesemnél, a pénztáros lány mondta, hogy 6os korhatár van a filmeken, ő nem ajánlja kicsinek, de saját felelősségre bevihetem. Nem vittem.

2018. febr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%

Kérlek ne.

Szerintem mindenkinek jobb lenne ha ezzel még várnál.

2018. febr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%

4 évesen voltunk először a koraérett fiammal. Ismerőseink 6 év körültől, egyik 6 és fél de félt a hangos és sötét teremtől.

2 és fél evesen ez totálisan hülye ötlet.

2018. febr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Bátyám mindkét gyerekével 4évesen voltam először moziban. Tetszett nekik, de 2,5 évesen korai lett volna.
2018. febr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
Ekkora lányom van, nem vinném. Szerintem nem is tudná végigülni, nem az erőssége az egy helyben ücsörgés :D Meg nagyon hangos is lenne neki, nem szereti a nagy hangerőt.
2018. febr. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%
Én három évesen vittem a Bogyó babócára, azt élvezte, de az se hangos nem volt, se nem volt teljesen elsötétítve. Fél évvel később mentünk újra, ott már sötétsèg és rendesen hangos volt. Nem tetszett neki, félt. Most 6 éves, meg mindig nem szereti, inkább itthon mozizunk. Úgyhogy bőven ráértek még. Javaslom inkább a bábszinházat, ott van neki való előadás és fél óra alatt biztos pisilnie se kell.
2018. febr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!