Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan tudna nyugodtan aludni...

Hogyan tudna nyugodtan aludni a kisfiam?

Figyelt kérdés
Hányós-hasmenős-lázas vírust benyelt most, hiába kap fájdalom-és lázcsillapítót nem tud sem nappal sem éjjel egy jót pihenni.Hiába alszik el, fél óra után felébred, vagy végig nyöszörgi az egészet.Éjjel emiatt többször felsír és csak cicivel alszik vissza vagy iszik pár korty vízet.Alszik valamennyit, aztán ismét felkel.Ezt vagy 8-szor, 9-szer.Nappal ugyan alszik 2-3 órát, de nyöszörög meg forgolódik közben, nem hiszem, hogy így jót pihen.Eddig nem volt ilyen gond.13 hós

2018. febr. 12. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Melletted sem alszik nyugodtabban?

Jobbulást neki! Az én fiam 9 hósan esett ebbe bele de vagy 3 napig ment a hasa (ekkor csak kézbe aludt nappal és max fél órát, éjjel 1-2 óránként kelt hiába voltam a szobájában, én mentem be mert ő a mi ágyunkon elaludni se tudott) meg még vagy 3-4 napig tartott, mire elfogadható lett utána az emésztése. Gondolom probiotikumot adsz neki. Sajnos ezek a napok kemények, gyógyszer ha hat max rövid ideig, görcsoldó nincs ilyen kicsi gyereknek sajnos.

2018. febr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De van, csak nem gyógyszer.
2018. febr. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem sajnos mellettem sem alszik nyugodtan.
2018. febr. 13. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!