Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ártok a gyereknek, ha reggelen...

Ártok a gyereknek, ha reggelente 15-20 percre bekapcsolok neki mesét, amíg magamhoztérek és megiszok egy kávét?

Figyelt kérdés
16 hónapos
2018. febr. 14. 07:18
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
62%
dehogy ártasz
2018. febr. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
75%

En is igy csinalom 1 eves kora ota. De nem.mindig foglalja le.

Szerintem napi 20perc nem vész. Énis oda voltam ultetve neha reggelente a tv ele es epeszu, normalis ember lettem. Nem vagyok antiszoc, rovidlato sem beteg

2018. febr. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
27%
Ha nagyobb lenne, akkor oké, de 16 hónaposan szerintem még nagyon nem kéne...
2018. febr. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Alapvetően Tv ellenes vagyok, de már nem bírom..Még mindig sokszor kel éjjel, kell egy pár perc reggel, hogy emberré váljak.
2018. febr. 14. 07:28
 5/44 anonim ***** válasza:
87%
Fogalmam sincs, de én is ezt csinálom. Minden reggel meg kell nézni a Lúdas Matyit. Van, hogy arra ébredek, hogy a kicsi reklamál "patyi patyi mese patyi". A nagynak a Vuk volt a kedvence. Ő azzal ébresztett, hogy "róka róka". A nagy 3 éves, magától leszokott a reggeli mesézésről. Inkább rollerezik a nappaliban. :D
2018. febr. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
62%

Miért "nem kéne":D?


Zombi lesz? Vagy sérült?


Ha nincs belerakva a tvbe -tehát túl közel- akkor aztán semmi baja nem lesz.

2018. febr. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
33%

Ekkora gyereknek az iderrendszerét teszi tönkre a TV, mert még nem képes feldolgozni a gyorsan változó képeket.


De nem értem eleve, ha a kérdezönek kell "két perc", mire elég kávét ivott, akkor miért kellene negyedórára a TV elé tenni a gyereket?

Ekkora gyerek símán eljátszik enyi ideig egyedül az ágyában.

2018. febr. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
32%

Lehet gúnyosan nevetni, mert én nem élek a tv adta “lehetőségekkel”, de nézzük meg pár év múlva az én lányomat, aki reggelente könyvet lapoz/épít/dumál a plüsseihez/hozzámbújik, amíg kávézok, meg a tiéted, aki le van nyomva a villogó, váltakozó képű, idegrendszergyilkos fénycső elé.

Én nagyon szeretem a filmeket és a meséket, rengeteg kedvencem van, és folyamatosan írom a listát, hogy mit szeretnék majd neki megmutatni. De semmiképp sem minden nap és semmiképp sem egy éves korában. Pici még, ráadásul szuperül elvan normális, neki való tevékenységekkel is.

2018. febr. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
24%
Szoktasd le az éjszakai kelésekről, akkor nem leszel reggel zombi. De, ahogy már írták is, bőven el van egyedül is néhány percre, amíg észhez térsz.
2018. febr. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
68%
Nem hinném, hogy baja lesz, nálunk is megváltás a mese sokszor. Azért az anya is ember, neki is kell reggeli, kávé, wc. Az én gyerekem sem hagy nyugiban semmit csinálni, egész nap rajtam lóg, nyaggat, de a mesével elvan egy kicsit.
2018. febr. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!