Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől lehet ilyen a pisije?

Mitől lehet ilyen a pisije?

Figyelt kérdés
3és fél éves kisfiam kb 15perce lefekvés elött pisilt. Viszont a vizelete nem sárga volt mint szokott hanem zavaros inkább fehér. Zavaros fehér.Mitől lehet? Nem jár sűrűbben pisilni nem mondja hogy csíp, szerintem felfázva nincs. Beteg volt. 1hete hagyta abba az antibiotikumot. Megvagyok most ilyedve! !!

2018. febr. 14. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
Sárga és sötét sárga kiszáradás és sok fehérje só húgy szaggal , fehér ha szagtalan normál ha szagos ürül valami .
2018. febr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Ha tényleg fehér, az para, én bevinném ügyeletre.
2018. febr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet valami gyulladás. Ha fehéres, zavaros, akkor az lehet, hogy genny. Holnap mindenképp vidd orvoshoz.
2018. febr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Reggeli első vizeletből vigyél mintát az orvoshoz. Fél perc alatt megvan az eredmény.

De pisilés előtt mosd le a fütyit.

2018. febr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Reggel egyből pisilni szokott. Már idekészítettem mindent. Viszünk mintát. Jaj remélem nincs nagy baj.

Olvasgattam,én is azt olvastam hogy geny lehet. Gyulladástól is akár. Én arra gondolok hogy a mandulájával lehet összefüggésben. Nagyon megvan dagadva december óta. 2 tüszős mandula gyulladás van mögöttünk 2 hónap alatt és egy ,,sima, ,mandula gyulladás .

2018. febr. 14. 21:33
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Kiderült, hogy mitől volt?
2018. febr. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!