Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Iskolaelökészítö ovisuliba...

Iskolaelökészítö ovisuliba járt itt valakinek a gyereke? Megéri szerintetek?

Figyelt kérdés
2018. febr. 15. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Szerencsétlen gyerekek már lassan a magzatvízben is elôkészítô-felkészítô-korrepetálásra fognak járni.


Azt hiszem ezzel el is áriltam a véleményem.

2018. febr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Elsővel értek egyet. Büntetném, hogy ilyenek léteznek egyáltalán.
2018. febr. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Igen járt egy évet, úgymond szalajtós lett volna.

Szerintem óriási váltás ovi után az iskola, sok gyerek azt sem tudja mi az, mire számítson.

Egy év alatt sokat ügyesedett, rengeteget rajzoltak foglalkoztak a gyerekekkel. Szabad játék is volt. Kellett ez az átmenet a gyereknek.

2018. febr. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Ez mit jelent nálatok? Kislányom ilyenbe jár, de itt azt jelenti, hogy 2 évig van 2 óvónő. Majd nagycsoportba 1 óvónő marad és a suliból átjön egy elsős tanár. Aztán elsőtől az a tanár lesz az osztályfőnök és az óvónö is ott lesz 1 évet mint ped asszisztens. Szerintem akik először válszoltak, fogalmuk sincs róla, csak okoskodnak.


Nekem ez a rendszer tetszik, mivel mindig ismerőssel mennek tovább.

2018. febr. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Bocsánat hogy offolok, . Ilyen iskolaelőkészítős foglalkozásoknál milyen feladatok/gyakorlatok vannak? Igaz, hogy vannak nagymozgásos gyakorlatok is?
2018. febr. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy ki pontozott le, de annak nem lehet vmi boldog élete :)
2018. febr. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

4-es, én nem ilyenre gondoltam, de nagyon szimpatikus ,amit írsz. Nekem tetszene. Gondolom,nem Magyarországon van ez a rendszer. Ilyenröl még nem is hallottam.


Amire én gondoltam, az fejlesztés az iskolára való felkészülés. Amelyik iskolába nehezebben lehet bekerülni, szûrik a gyerekeket, arra felkészít.


Alapvetöen én is úgy gondolom, hogy felesleges. Ráér az iskolában tanulni. De ha olyan ovit fog ki valaki, ahol a gyermekmegörzésen kívül nem törtënik semmi, annak hasznos lehet.

2018. febr. 16. 22:33
 8/9 A kérdező kommentje:
2-es, megértelek, bár én azt az óvónôt is büntetném, aki egy év alatt egy verset tanít és egy dalt a gyerekeknek. Olyan gyerekeknek, akik olyanok, mint a szivacs.
2018. febr. 16. 22:39
 9/9 anonim ***** válasza:
#4 vagyok. Nálunk ez egy 10 ezres kisvárosba van itthon, nem külföld. Viszont eddig ez a negyedik város, ahol élek. Ilyen összetartást sehol nem láttam.
2018. febr. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!