Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem akar pisilni a kisfiam?

Miért nem akar pisilni a kisfiam?

Figyelt kérdés
Ma reggel felkelt 2 éves kisfiam, száraz volt a pelusa, gondoltam jó, majd a következő tele lesz (egyébként volt már ilyen, hogy reggel száraz volt a pelusa, de a következőbe szinte rögtön pisilt), de nem lett.Most nemrég cseréltem rajta ötödszörre, de még mindig nem pisilt.Azaz ma még egyszer sem pisilt!!!!!Gyerekorvost délelőtt hívtam, azt mondta itassam meg picit, utána biztos sikerülni fog.A gond az, hogy inni sem ivott ma 2 dl-nél többet, holott máskor simán megiszik 1,5 l-t is.És látszik, hogy pisilnie kell, mert sír, nyűgős, nyugtalan, pedig ez nem jellemző rá.2 éves

2018. márc. 1. 16:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Ki tudja, lehet akár veseelzáródás is huti miatt.
2018. márc. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
szerintem vidd el az orvoshoz jobban jársz mert ez nem jó ha nem pisil mert nagyon telítődik a hólyagja!és még baj is lehet belöle!
2018. márc. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem zárnék ki egy húgyúti gyulladást. Lehet azért nem pisil, mert fáj neki a pisilés. Nálunk volt ilyen. Húgyúti fertőzés okozta. Szóval vidd mindenképpen orvoshoz és csináljanak vizeletvizsgálatot. Előbb utóbb pisilni fog, mert addig nem bírja visszatartani. Ha meg igen, akkor meg tényleg nagy baj van.
2018. márc. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi újság azóta?
2018. márc. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Melegvízbe tettem és pisilt egy kicsit (de nem az egészet, kizárt dolog, hogy ennyi idő után ennyi pisi lett volna), utána ivott pár kortyot.A gyerekdokit felhívtam, azt mondta, ha reggelig nincs változás, akkor vigyem be katéterezésre.
2018. márc. 1. 20:43
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

En nem varnek reggelig! Biztos bevittem volna a korhazba. Tuti nem normalis dolog! Az se, hogy nem iszik...

Laza nincs, kedve milyen? Etvagya?

2018. márc. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs esetleg letapadva a fitymája? Vagy a fitymáján a bőr hátrajön, de a gyűrű szűk, esetleg a fitymája emiatt felfúvódik pisiléskor? Ha a makkját megérinted/megfogod, nem érzi gyulladtnak?
2018. márc. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Vagy az lehet hogy fáj neki a pisilés és visszatartja, vagy a húgycsövénél van valami szűkület, ami miatt nehezen ürül a vizelet. A lényeg hogy tud róla orvos. Követni kell az utasításait. Nyilván urológus tud neki segíteni.
2018. márc. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Remélem, azóta kiderült, hogy nincs nagy baj.
2018. márc. 3. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, most már szépen tud pisilni.A visszatartás volt a probléma.
2018. márc. 4. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!