Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti gyerekeitek is állandóan...

Ti gyerekeitek is állandóan elesnek?

Figyelt kérdés
15 hónapos kislányom egész nap esik kel.Nagyon szeleburdi,mindent gyorsan akar csinálni,nem figyel oda, és ennek az az eredménye h elesik, beüti magát, nekimegy valaminek.Hiába vagyok mellette mindig szerez vmi sérülést.Nyugtassatok meg légyszi, hogy nem csak az én gyerekem kék zöld folt állandóan! :(

2018. márc. 3. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Hááát... Azért meg kellene kérdezni a gyerekorvost, mit gondol. Persze ha értelmesebb fajta.
2018. márc. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem, nem csak a tiéd ilyen. Az én lányom is a saját àrnyékàban elbotlik!
2018. márc. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Én megkérdeztem a gyerekorvost ez ügyben. Azt mondta ne aggódjon anyuka, 3 éves koráig, míg nem alakul ki teljesen a koordinációs készség addig így lesz. Kislányom is esett kelt, most 21 hónapos, és már csak akkor esik el ha figyelmetlen.
2018. márc. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem tök normális, ha bátor és próbálkozik, akkor még sokszor sikertelenek a kísérletei, mert még nem tart ott, ahol szeretne :) Az én kislányom egy óvatosabb fajta, ezért ő a nagy átlaghoz képest mindent később csinált, amikor már nem volt félő, hogy leesik-elesik-felborul stb. Ő a finommotoros mozgással volt úgy, hogy nagyon szeretett volna valamivel rendeltetésszerűen játszani, amikor még arra a teste nem volt kész, és állandóan mérgelődött :D De kitartóan próbálkozott akkor is :D A tiéd meg ilyen kis pörgős, ő ebben “siet” kicsit. Annyiból rossz, hogy gondolom napi százszor kapsz szivbajt :D
2018. márc. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk is volt ilyen időszak, még a kismotorral is esett a fiam, a kormány fölött átrepülve, arcra. Volt, hogy úgy nézett ki, mint akit vernek. Két éves korára már óvatosabb lett, persze most is van azért néha esés.
2018. márc. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Igen, egyfolytaban bukdacsolt. Majd kinovi.
2018. márc. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!!
2018. márc. 4. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!