Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tudnátok nekem olyan meséket...

Tudnátok nekem olyan meséket írni amik mostanában nagyon népszerűek a bölcsis és ovis korosztály körében?

Figyelt kérdés

2018. márc. 4. 15:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az én 3 és fél éves unokaöcsém ezeket szereti:

Bogyó és Babóca

Mancs őrjárat

Verdák

Thomas a gőzmozdony

Peppa malac

Mickey egér játszótere

2018. márc. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy mesekönyvekre gondoltam
2018. márc. 4. 16:29
 3/11 anonim ***** válasza:
Bogyó és Baboca, kippkopp, boribon
2018. márc. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

A bogyó és babóca mesekönyv is és az oviban is van.

Ezen kivul amik a legmenőbbek, minden, ami az ovodárol, barátokrol, vagy szobatisztaságrol, esetleg formák, színekről szol. Nem nagy márkák, amit lekapok hirtelen egy polcrol egy boltban, ezeket kéri legtöbbször amikor lefekvés előtt mesét választ.


Ezen kivul pl szereti a Nagy ho ho horgász könyvünket és autos meséket.


Amiket be akarok nagyon szerezni, szerintem kincsek:

A tücsök és a hangya

Öreg néne őzikéje

(Es ami hirtelen nem jut eszembe)



Gyerekkorom könyve amibol most a kicsi tanulja a nemzetiségek es fiu lany közti különbségeket: Marie-Claude Monchaux A sehány éves kislány. Még a gyerekkori irkafirkáimat is szereti benne :)


Ovis korra javasolt a gyermekenciklipedia beszélgetésekhez hogy kérdezgessen errol arrol anya elmeséli, nálunk ez nem nyerő eddig, talán nagycsoportban.

Ill ha ilyen leiros könyvet kap pl a bolygokrol, űrhajokrol, az sem köti még le.lapoz gyorsan es hoz inkább egy ovisat, hogy arrol meséljek.

2018. márc. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
7%

Bölcsis korban az interaktiv mesekonyvekpl a telefon mellett ha lenyomod a gombot, telefon csörög, vagy a maci kezében dob van, akkor a dob gombját megnyomva dobszolamot játszik le, ill. kinyitogathato, elcsusztathato ablakos könyvek a menők

Pl homok a képen, látszik a pup, na, kibujt el? Képet elcsusztatva latszik meg, hogy egy teve.

2018. márc. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
igaz, hogy a bölcsisek szinte marakodnak az interaktiv könyveken (láttam)és minden ovis csillogo szemmel hallgatja az ovis meséket(környezetemben)de a lepontozo anyukák biztos jobban tudják a gyerekeknél.
2018. márc. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

1,5 évesemnél Boribon, Bogyó és Babóca, ez a kettő az amit effektíve figyelve végig is hallgat, de lapozgatni azért szereti a harmonika könyveket, kukucs könyveket is. De mint mese, ezekre figyel.


az ovisom 3,5 éves, imádja Kipp Koppot, Bogyó Babócát, Vadadi Adrienn Ovis mesék most nagy sláger, Boribont és Maszatot, valamint a Regensburger kihajtogatós könyveit is.

2018. márc. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is 2 éves kor küröl a sláger Bogyó és Babóca meg Boribon volt, 3 éves kortól Anna, Peti, Gergő; Tölgyfa erdő meséi és Mi micsoda sorozat (kihajthatós könyvek), Böngészők, Tesz-Vesz Város, 4 éves kortól már a hosszabb mesék, pl. Lázár Ervin, Vackor, Icinke-picinke gyűjtemény... no meg a legós újság :)
2018. márc. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk Kippkopp és Boribon a nyerő. Az öreg néne őzikéjét is nagyon szereti.
2018. márc. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mazsola

Labdarózsa

Öreg néne őzikéje

Vackor

Pettson és findusz

Franklin

Zokni a kis holló

Thomas

Annapetigergő

Bartos Erika mondókáskönyvei

Tesz-vesz könyvek

2018. márc. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!