Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak az én gyerekeik nem...

Csak az én gyerekeik nem fáradnak el soha estére?

Figyelt kérdés

7, 5 és 3 éveseim vannak. oviban még alszanak délben ( a nagy már nem), de itthon hétvégén nem tudom alvásra bírni őket, akármilyen fáradtak is. Aztán átlendülnek a fáradtságon és bírják az iramot egész nap, és este sem fáradnak el.

Reggel 6 körül kelnek es hiába nem aludtak délben és hiába teszem öket ágyba már 19.30-kor, mesélek és énekelek is, ottvagyok picit szeretgetni őket, nem álmosodnak el. Van hogy akár 21 óráig is még poénkodnának.

Nem hiszem el hogy ilyen kicsi gyerekeknek eleg ennyi alvás.:(

Ja, panelban lakunk, és nyilván tèlen nem vagyunk annyit kint levegőn, de nyáron sem jobb a helyzet, ha pl strandoltunk sokat.


Csak érdekelne hogy mennyire jellemző ilyen korú ovisokra hogy korán is kelnek, délben sem alszanak és este sem dőlnek ki?


2018. márc. 4. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim (7 és 4) is csak este 9- re alszanak el. Reggel ők is korán kelnek és egész nap pörögnek.
2018. márc. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lányom este 10utan szokott aludni pénteken és szombaton.

Napközben sosem alszik. Ovi előtt se aludt.

Ő is bírja.

Oviban alszik, hétköznapi is este 9korul alszik el.

2018. márc. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
Lassan 3 éves lányom az oviban hol alszik, hol nem. 6 előtt keltem picivel. Este fél 8-8ra alszik. Ha itthon vagyunk, napközbeni alvás nincs, este korán alszik, reggel fél 7-7kor kel.
2018. márc. 5. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyem se farad el telen. Mondjuk nincs is miben sajnos. Jatszoterezunk, de ott is inkabb csak fazik mint elfarad.
2018. márc. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!