Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ezt miért csinálhatja?

Ezt miért csinálhatja?

Figyelt kérdés

Lányom 2 éves és pár napja elkezdte, hogy este is elalszik, de egyből meg is ébred és elkezd szinte örjöngeni. Egyik éjjel többször is kelt. Ebben a pár napban aludt délután is és akkor is közben felébredt és csak sírt, kiabált.


Ilyenkor nem is lehet hozzányúlni, üvölt, hogy nem nem és csapkod, rugdos. Lemászik az ágyról és megáll valahol. Utána visszamászik szól nekem, hogy anya, hozzámbújik és alszik tovább.

Teljesen magánál van meg minden és ezért nem értem, hogy ez miert lehet?


Régebben volt olyan, hogy csak sírt sírt, de akkor meg kellett ebreszteni és aludt tovább.



2018. márc. 5. 07:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Èbren álmodik tovább. A rossz álom vagy azért van mert negatív behatás éri, pl tv...

Vagy mert növekedésben van és ez az idegeket is terheli.

2018. márc. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hasonlo nálunk szelességtől volt. Addig üvöltött, tombolt, mig ki nem jött, espumisan cseppet is alig tudtam beadni
2018. márc. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Olvass utána a pavornak. Nálunk is volt hasonló pár alkalommal, szerencsére elmúlt. Kb ennyi idős lehetett.
2018. márc. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ez a pavor.

nem szabad semmit csinalni, csak maradj mellette, hogy kárt ne tegyen magában. se villany, max minimalis, hogy te láss, se semmi inger.

Ez csak neked rossz latni, sajnalja az ember, de ő semmire nem emlekszik belőle..


idegrendszeri eressel fugg össze..esetleg eretlenseg,

ill. hát ha vmi sokk éri, vagy nehéz szorongós családi helyzetek..


kislanyomnak is volt, halalra rémültem tőle, nagyon ijeszto volt, mintha fennt lett volna, nyitott szemmel sikitott, sírt, dobálta magát...

Masnap doki mondta mi ez, es nyugi, ez oké, sok gyereknél van, ha tobb honapig nem múlik akkor kell neurologiara menni...de elmulik.. 😊

2018. ápr. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!