Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ilyen melegben meddig hagyjáto...

Ilyen melegben meddig hagyjátok pancsizni a kismedencében (természetesen árnyékban) a 20 hónap körüli kisgyerekeiteket?

Figyelt kérdés

Ma pancsiztunk először amióta ilyen meleg van.De egyszerűen nem akart kiszállni a vizből, mert annyira jól érezte magát.Nem volt libabőrös a szája sem volt lila.Nagy nehezen kb 45 perc után ki tudtam könyörögni 10 percre.Viszont azt nem akarom hogy megfázzon.

Ti hogy vagytok ezzel?


2010. jún. 9. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenkor nyugodtan kint lehet 1-1,5 órát, természetesen árnyékban, sapival, vízálló napkrémmel és persze nem dél tájékán.
2010. jún. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez mind megvan, naptej árnyék és persze nem déli óra.

Csakhogy a vizben meddig üldögélhet azt nemtudom, miből látom hogy esetleg fázik?

2010. jún. 9. 17:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki azt, hogy egy-egy vödörben a napon kinn hagysz vizet (esetleg letakarod, hogy bogár ne essen bele) és így a nap felmelegíti, és amikor már érzed a kezeddel, hogy kezd kihűlni a víz önts picit a meleg vízből a medencébe. De nyugi ilyen melegben nem hűl ki olyan hamar!:) Jó pancsolást!
2010. jún. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk nagy medencenk van, tavaly ilyenkor volt masfel eves es mar akkor is orakat volt a medenceben, igazi vizipocok. Es mivel nagy a medence nem is tudtam volna arnyekba rakni sehova. Vizallo naptej es ennyi volt a vedelem, a vizben attol nem feltem hogy napszurast kap, mert többet volt a viz alatt mint felette:) viszont a leegestöl annal jobban, ugyhogy 40 percenkent kivettem törölközes naptej aztan vissza. Mar meg tudta mondani hogy fazik-e, de amikor beleelte magat akkor is lattam rajta ha fazik, apro reszketes kicsit lilulo/kekülö szaj vagy nagyon hideg kez, na ilyenkor vege a pancsolasnak. Amugy ilyen melegben ami ma is volt, ha langyos a medence vize akkor nem nagyon tud megfazni szerintem, legalabbis a kisfiam sosem fazott meg tavaly, pedig minden reggel 9-10ig meg delutan 15 töl estig a vizben volt. De persze ez függ a gyerek fazekonysagatol es attol hogy mennyire birja a vizet, langyos vizet, mi jartunk babauszira-onnan a vizimadat- es ott is egy-egy orat szoktunk pancsolni a nem tul meleg vizben.
2010. jún. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ok köszi:)

A viz az langyos azzal nincs gond.

Akkor holnap is nyugodtan hagyom pancsolni:D

2010. jún. 9. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!