Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti mit fogadtatok meg a...

Ti mit fogadtatok meg a gyereketekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Pl hogy egy hibát nem szeretnétek elkövetni vele szemben, vagy a nevelésével kapcsolatban,

Vagy hogy egy időszakban hogy bántok vele?!

Remelem érthető :)



2018. márc. 8. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Hogy sosem ütöm meg. De ez természetes volt, engem is így neveltek.

És hogy minden nap számít, mert megy az idő.es ha valamiről lemaradok sose tudom pótolni. A haztartas megvar..

2018. márc. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Hogy akármivel állít haza, ha őszinte és/vagy segítséget kér, mellette fogok állni. Legyen szó szexuális beállítottságról, tiniterhességről, “rábeszéltek és elloptam/megkóstoltam/kipróbáltam”-ról. Szeretném, ha ugyanolyan erős, feltétlen bizalom lenne köztünk, mint amilyen nekem volt anyukámmal.
2018. márc. 9. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Beavatni mindenbe. Én nagyon buta voltam. Pl azt sem tudtam soha hogy oviban ünnep van es milyen ünnep, anya csak rámhuzta az ünneplőt és mentem a tömeggel. Ha vittek mamához mig oda nem értunk, annyival voltam képben, hogy autozunk.

Hiába icike picike is gyerek, soha nem a feje fölött kell beszélni, hanem hozzá is!


En az újszülöttemnek pl a lakást is bemutattam mikor hazajöttünk. Előre elmesélem neki pl oviban ma torna lesz reggel, és azért öltözünk át tornaruhába most, első tornaorájuk elott tornázgattam vele itthon.


Lehet érdekesen hangzik de én lassan jöttem ezért ki a babakorbol, ha anya ünneplőt adott még csak meg sem kérdeztem miert szo nelkul elfogadtam, mint amikor egy babát öltözternek.


Szoval nagy hangsulyt teszek a beavatásra az eseményekbe.


pl már pedzegetjük a munka-rezsi-gyűjtés témát is, nekünk anya ezekről sem tett emlitest, zsebpénzünk sem volt soha.

2018. márc. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Férjem megfogadta, hogy sosem fogja terrorizálni és verni a gyereket, ahogy vele tette az apja.

(5 éves a fiunk, és nagyon jó apa)

2018. márc. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
3. Vagyok. Szoval sokkal több mindent megért egy kisgyerek mint gondolnánk, mert a látszat, hogy - kicsi, esetleg a beszéd sem megy még jol-megtévesztő nagyon.
2018. márc. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Sok hulyeseget, amit aztan nem tartottam be:) Ha lenne kovetkezo, azt fogadnam meg, hogy sokkal lazabb lennek.
2018. márc. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem terrorizálom lelkileg ahogy velem tették otthon, hogxh ha rosszat tettem napokig nem szoltak hozzam(persze testileg sem!)

férjem azt fogadta meg, hogy a pénzügyekbe hamar elkezdi beavatni, kap zsebpénzt, tanulja meg a takarékosságot, ilyenek.

nekem még az a fontos, hogy a tanulását segítsem, hogy leüljek vele tanulni, ne hagyjam elkallódni, de ne is legyek maximalista szülő, aki a saját be nem teljesült álmait valósítja meg a gyereken.

2018. márc. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nem leszek olyan, mint anyum. Ő teljesen iskolaközpontú volt, kb. semmi más nem létezett neki velem kapcsolatban, csak iskola. Betegen is járnom kellett, semmi nem volt elég jó indok, hogy hiányozzak. Többször is kerültem emiatt kórházba, mert sose tudtam rendesen kigyógyulni semmiből aztán vagy elmúlt vagy rosszabb lett. Szerinte a barátokra nincs szükség, mert csak hátráltatnak meg belevisznek a rosszba. Neki csak egy irányítható bábu kellett, akiből bazári majmot lehet csinálni meg dicsekedni vele, mint egy trófeával. Ha valamiben nem voltam olyan jó, mint akarta akkor jött a "bezzeg xy..." Saját véleményem, akaratom nem is lehetett. Ha mégis volt akkor valami burkolt büntetés járt érte. Én nem szeretnék ilyen lenni, aki a saját akaratát erőszakolja a gyerekére. Szerencsére alapból nem hasonlítok rá sem külsőleg, sem belsőleg. (Valószínűleg ezért is volt ilyen velem, mert a tesómmal teljesen normális.)
2018. márc. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem verem, terrorizalom es soha, de soha nem mondom neki, hogy szegyelje magat. Ellenben mindig elmondom neki, hogy buszke vagyok ra...
2018. márc. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy sose ütöm meg. Engem sokat vertek otthon,anyám is,pedig elismert óvónő volt. Ma már nyugdíjas. Senki el nem hinné róla....Nagyon sokat bántottak apámmal testileg és lelkileg is. Soha nem akarok ilyen életet a lányomnak.
2018. márc. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!