Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg ekkora baj ha egy...

Tényleg ekkora baj ha egy kisgyerek utcán pisil?

Figyelt kérdés
Ma éppen szobatiszta 3 éves kisfiamat pisiltettem egy (igaz belvárosi) bokros részen, de viszonylag diszkréten és egy öreg bácsi (volt vagy 80 éves), odajött szólni,hogy ez sérti az utca tisztaságát, és, hogy tisztában vagyok-e vele, hogy ezért 5000 Ft-s bírság jár?Akkor nem szóltam, mert idős volt, meg amúgy is lefagytam a döbbenettől, de most kitört belőlem.

2018. márc. 9. 16:48
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
44%

Nem túl sokat láthat bárki a lányom alfeléből ha pisil. Hiszen mellette vagyok "takarom" valamelyest.

Téged mennyire zavar h a facebook profilképedre verik a f... a degeneráltak? És bármilyen meghökkentő, vannak olyan városok ahol nincs minden sarkon cukrászda/kocsma/étterem. Sőt volt h egy üzletből röhögve kiküldött a hölgy, "nem, nem használhatja a mosdót" szöveggel.

Jah a szobatuszraság arról szól h visszatudja tartani?!

Meddig? Mert még hazaérünk a "belvárosból" vagy mosdó hadználattal rendelkező helyet elérünk az nálunk 45 perc. Ha ölben vuszem is fél óra.

A te 3 év körülid meddig tartja vissza?

2018. márc. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
73%
Hát aki az én facebook képemre élvezkedik az meg is érdemli, mivel egy kép van rólam, kabátban és sapkában:-D
2018. márc. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem igénytelen és gusztustalan. Egész életemben prosztónak tartottam azokat az anyukákat, akik képtelenek a legközelebbi osdóig elvinni a gyereket.
2018. márc. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
30%

Mi az hogy menjen az ember be valami maszek izébe???

És akkor előírják, hogy még fogyasszál is valamit a méregdrága repülőzgető barmok pénzéhez igazítva?

2018. márc. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
51%
Egyáltalán nem gáz, mivel még kicsi. Lehet, hogy mire talál egy kávézót a gyerek tartani se tudja és bepisil. Na az tök jó, tiszta pisibe sétálgatni tovább és menni haza átöltözni. Mert gondolom nincs mindig mindenkinél váltóruha..
2018. márc. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
65%
Egyszer egy nő a kislányát az Aréna pláza előtt kakiltatta... Láttam én már ilyet is ahhoz képest a pisi semmiség. Viccet félretéve,ha erdőbe vagyunk oké. De nyílt utcán parkban.. hmm. Én nem szólom le,aki ezt teszi én nem tenném. A gyerekbe ne az rögzüljön,hogy bárhol bármikor. Sajnos sok férfit is látok,aki lazán fényes nappal odaáll az oszlophoz,mint a kutyák. Lehet pont az ilyen szoktatás miatt,mert így szokta meg.
2018. márc. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem is igenytelen!

A "maszek izekben" legrosszabb esetben 100 forintot fizettetnek, de altalaban egy igenyesen kinezo gyerekes anyukanak elengedik. Nekem is megvan a velemenyem rola aki ezt csinalja. Ja, a kutyak hugyoztatasarol is megvan. Bar olyan helyen elhetnek ahol se ember se allat nem hugyozik az utcara.

2018. márc. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
59%
Irigylem az olyan embereket, akiknek a gyereke bárhol elmegy wc-re, de az enyém előbb pisili össze magát, minthogy idegen helyen pisiljen sajnos. Még az óvodában is az első hónapban nem pisilt. Így nálunk a bokor sem jöhet szóba de hosszabb útra sem mehetünk, ha nem akarom, hogy bepisiljen.
2018. márc. 10. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
28%

Akik szerint higiéniátlan, azoktól kérdezném, hogy szerintetek a férfiak, a hajléktalanok vagy a kutyák nem ürítenek az utcán? Mert a férfi talán keres egy bokrot, ha nincs akkor a járdán lévő oszlophoz fordul, és úgy sokkal többet lehet látni, mint egy bokorban. A hajléktalan is a járda közepére sz"rik, a kutya dettó (én nem minden gazdi szedi össze).

Szóval ők nem zavarnak, csak egy 3 éves gyerek?


Amúgy meg a bokorban pisiltető gyerekből mégis mit látna egy pedofil? Az látja, hogy egy szülő és egy guggoló gyerek van a bokorban, vagy fiú esetén takarva vagyon a gyermek, így pont semmit nem lát, hogy kiverje rá. Szóval ez az elmélet is megbukott.


Sok helyen fizetni vagy fogyasztani kell, hogy a wc-t használd, még a mekiben is kód van, ami a blokkon van.


Na, a lényeg, hogy majd ha olyan tiszták lesznek az utcák, hogy maximum csak az arra szálló madár pottyantása lesz megtalálható, addig higiénia védelméről ne beszéljünk már. Kíváncsi vagyok, hogy az öreg a kan cigóhoz is odamegy, meg minden hajléktalanhoz, aki épp arra sem kel fel a padról, hogy elvonuljon egy fa mögé, hanem a padon fekve vizeli össze magát?


Na, amíg csak a kisgyerekeket tudják bántani, addig úgy elküldöm a kva anyjába, hogy abban hiba nem lesz.


Jah, le lehet pontozni!

2018. márc. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
64%
Utolsó, az én környezetemben élő férfiak vannak olyan igényesek, hogy nem vizelnek nyílt utcán. Lehet bennünk van a hiba ezek szerint. Az állatok más tészta, ők ösztönlények, de a gyereknek meg lehet tanítani hogy picit tartsa még vissza. Mi alapból úgy indultunk neki, hogy "pisitervet" készítettünk, vagyis hogy az útvonalon hol tud bemenni pisilni. Kisgyerekes szülőket nem szokták kizavarni sehonnan.
2018. márc. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!