Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg ekkora baj ha egy...

Tényleg ekkora baj ha egy kisgyerek utcán pisil?

Figyelt kérdés
Ma éppen szobatiszta 3 éves kisfiamat pisiltettem egy (igaz belvárosi) bokros részen, de viszonylag diszkréten és egy öreg bácsi (volt vagy 80 éves), odajött szólni,hogy ez sérti az utca tisztaságát, és, hogy tisztában vagyok-e vele, hogy ezért 5000 Ft-s bírság jár?Akkor nem szóltam, mert idős volt, meg amúgy is lefagytam a döbbenettől, de most kitört belőlem.

2018. márc. 9. 16:48
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
46%
Az, aki emiatt pampog, ne érdekeljen. Sokan nem tudják, de a gyerekek képesek csak az utolsó pillanatban szólni, hogy pisilniük kell, akkor viszont másodperceken múlik a dolog. Pláne egy annyi idős gyerek esetében, mint a tied, aki ráadásul nemrég lett szobatiszta...Megnézném azt az embert, aki ilyen esetben hirtelen budit kerít a kulturált pisilés érdekében...
2018. márc. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
65%

"Lehet, hogy mire talál egy kávézót a gyerek tartani se tudja és bepisil."


Aha, tehát mire a BELVÁROSBAN talál egy mosdót bepisil. Hát barátom, szerintem egy kisváros belvárosában is előbb találsz kávézót mint bokrot.


Lehet pisilni bokorba meg susnyásba ha nincs más és olyan a környék, na de ne b..ssza meg már a jó élet, belvárosban, ahol alig van valami zöldterület, azt összepisáltatjuk, mert sajnálunk maximum 100 forintot arra, hogy elmenjünk pisilni? (De még egyszer mondom: gyerekkel szerintem mindenhova beengednének ingyen.)


"Mi az hogy menjen az ember be valami maszek izébe??? "


Aha, tehát az ember ne egy maszek izébe pisiljen, hanem szarja, fossa, hugyozza össze az utcát mint a középkorban, csak mert az úgy sokkal igényesebb meg higiénikusabb. Tökre igazad van.


"Akik szerint higiéniátlan, azoktól kérdezném, hogy szerintetek a férfiak, a hajléktalanok vagy a kutyák nem ürítenek az utcán? "


Férfi vagyok és nem ürítek utcán. Pláne nem belvárosban. A kutyák meg kutyák, ők nem ülhetnek angol wc-re és egyébként kifejezetten probléma, ha utánuk sem szedik össze a sz..rt és utcára hugyoztatják őket.

A csövesek meg ugyan úgy problémát jelentenek, de még bennük is van annyi sokszor, hogy nem a belvárosba járnak egy parkba... De most jól értem, hogy te tényleg egy hajléktalanhoz hasonlítanád a gyerekedet?

2018. márc. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
91%
Én is inkább egy mosdót javasolnék ehelyett, vagy kávézót pl. Persze ha van rá lehetőség. Dolgoztam kávézoban és volt jópár alkalom hogy bejött szülő a kicsivel, nem kértünk 100 ft.ot sem.
2018. márc. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
41%

:D :D Egy 3 éves éppen szobatisztává váló kisgyerek és az anyukája lett közellenség.. A kutyapisi természetes, a gyereké bűn :D

Miért szokná meg? Mert az anyukája nem hagyta, hogy bepisiljen? Egy éppen pelust elhagyó gyerek még nem tudja tartani.

:D hát komolyan..

2018. márc. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
60%

"A kutyapisi természetes, a gyereké bűn :D "


Megint egy szöveget értelmezni képtelen agyatlan ősanya.

Még egyszer hogy te is értsd: attól mert gyereked van, nem tehetsz meg mindent. Ha van alternatívája az utcára vizelésnek - márpedig jelen esetben volt - akkor ez egy idióta viselkedés. Miért tudja ezt minden más szülő megoldani normálisan?

2018. márc. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
44%
Értés kérdése igen. Akkor ott nem volt más alternatíva. A gyerek frissen szobatiszta, nem tudja tartani. Akadhat ilyen helyzet. Ettől nem lesz rendszeres és nem ettől válik valaki tapló felnőtté, aki az utcát piszkítja. Ez egy rövid időszak, de létezik. Vannak páran, akik nem olyan szerencsések, hogy wc közelében zajlik le a gyereküknél az egész folyamat. Mikor már tudja a szülő, hogy ki fogja bírni, természetes, hogy mosdót keres. De elég túlzás elvárni egy ÉPPEN szobatiszta lett kisgyerektől, hogy tartsa. Annyi gusztustalanság kerül az utcára, a tisztaságra törekvés nem ennél az esetnél kezdődik.
2018. márc. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
38%
26-osnak tök igaza van. El kéne olvasni és értelmezni, nem csak lepontozni.
2018. márc. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
71%

"Értés kérdése igen. Akkor ott nem volt más alternatíva. A gyerek frissen szobatiszta, nem tudja tartani."


Mi az hogy nem volt más alternatívája? :D Nekem belvárosban ezt senki ne mondja. Belvárosban most komolyan szerinted előbb talál az ember egy kávézót, éttermet, büfét, akármit mint egy megfelelő bokrot? Szimplán lusta volt, vagy sajnált maximum 100 forintot egy pisilésre.

Össze fogok hozni még egy gyereket gyorsan, hogy a házad elé szarassam, mert nincs más alternatíva.

2018. márc. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
60%

Ekkora tahót, mint te.


A belvárosban egymás hegyén-hátán vannak kajáldák, max. kifizetsz egy 50 forintos vizet vagy 100 forintos cukis akármit, ha nem engdik be a gyerekedet vásárlás nélkül a klotyóra.

2018. márc. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
70%

És nekem ne mondd, hogy a BELVÁROSBAN - ami 98% BETON - előbb találtál egy bokrot - a csupa aszfalt utcákon -, mint egy vendéglátó-egységet. :D


Ez szánalmas.

2018. márc. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!