Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg ekkora baj ha egy...

Tényleg ekkora baj ha egy kisgyerek utcán pisil?

Figyelt kérdés
Ma éppen szobatiszta 3 éves kisfiamat pisiltettem egy (igaz belvárosi) bokros részen, de viszonylag diszkréten és egy öreg bácsi (volt vagy 80 éves), odajött szólni,hogy ez sérti az utca tisztaságát, és, hogy tisztában vagyok-e vele, hogy ezért 5000 Ft-s bírság jár?Akkor nem szóltam, mert idős volt, meg amúgy is lefagytam a döbbenettől, de most kitört belőlem.

2018. márc. 9. 16:48
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
58%

Pisilős troll kérdéseidet tartsd meg magadnak.

Egyszer már megkérdezted, akkor meg egy néni szólt be...

2018. márc. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
31%

22-es "De most jól értem, hogy te tényleg egy hajléktalanhoz hasonlítanád a gyerekedet?"


Látom, átjött neked a lényeg. De akkor felhomályosítalak, ha ennyire nem megy:

Ha már mindenki a higiénia miatt panaszkodik, akkor el kéne gondolkodni, hogy mi jelent nagyobb veszélyt? Az, hogy egyszer-egyszer egy 3 éves gyereket pisiltetnek az utcán, vagy hogy rajta kívül ott vannak a kutyák, hajléktalanok és a férfiak 95%-a, aki bárhol simán nekiáll vizelni egy pózna mellett, függetlenül attól, hogy a belvárosban a híd lábát vagy falun a kisközért oldalát veszi célba.


Ha meg ekkora nagy a tisztaságérzetük sokaknak, akkor talán nem a 3 évesekkel kellene kezdeni a "tisztogatást", hanem a kutyásokkal (jól megb-ni a gazdikat, ha otthagyja a kutyaaknát) és a hajléktalanokkal, ugyanis ők vannak többen, ők még mindig több ürüléket hagynak maguk után naponta, mint egy 3 éves gyerek összesen kb. 2 alkalommal pisiltetve.

2018. márc. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
33%
Nekem lányom van, de inkább pisiltetem a bokorba, mint bármilyen kávézó alig takarított, összepisilt WC-jébe. A bokor higiénikusabb. A többit meg leszarom.
2018. márc. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
0%

"mint bármilyen kávézó alig takarított, összepisilt WC-jébe"


Te se láttál még kávézót közelről, mi?

2018. márc. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
75%
Nyilván higiénikusabb a csövesek, éjszakai bulizók és kutyák által össze-vissza fosott és pisált bokor.
2018. márc. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
34%
Nálunk falunk nincsenek kulturált kávézók, csak kocsma. Nem mindenki a belvárosban él, de ott se mennék be a puccos kávézókba, mert onnan kinézik a magamfajtát.
2018. márc. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%
Téged nem azért néznének ki bárhonnan, mert falusi vagy, hanem azért mert hü..lye és nem bírod értelmezni a kérdést. Itt belvárosról és kávézóról volt szó, nem faluról és kocsmáról.
2018. márc. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
Szerintem te hülye vagy. HOGY KÉPZELTED HOGY AZ UTCÁN PISILTETED???
2021. ápr. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!