Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyibe kerül a kullancs...

Mennyibe kerül a kullancs elleni oltás? állítólag ez a drágábbi, de nem tudom mennyibe fog kerülni

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Darabja 2e pár száz forint, nem emlékszem pontosan, megkérdeztem az orvosunktól onnan tudom.
2010. jún. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!VAn olcsóbb és van drágább is!Van 2000ft-os de van 5600ft-os is!Mi az 5600ft-ost adattuk be a kisfiunknak mert közölte a gyermek orvosunk hogy ö az olcsót nem írja fel és nem is adja be!!!!Jó mi?!Mert a drágábbért kap %ot!:(

Ennek jó utánna járni!De már kései beadatni a kullancs ellenit sajnos!Azt március környékén érdemes elkezdeni!

2010. jún. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Kisfiam nemrég kapta meg az első kullancs elleni oltást.(Encepur Junior a neve a vakcinának)

2 db volt 3600 forint. A másodikat 1 hónap múlva kapja. Viszont még kap valamikor később is (nem emlékszem pontosan, talán 6 hónap múlva....), mert a kullancs elleni oltás végülis egy oltássorozat, ami csak akkor ad védettséget, ha végigcsinálják a kúrát. Így részletekben nem olyan drága, szerintem...

2010. jún. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!