Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan értessem meg ezt a...

Hogyan értessem meg ezt a férjemmel?

Figyelt kérdés
A 4 éves kislányunk száján pénteken véletlenül kicsúszott, hogy apa hülye.Az apja azóta nem beszél vele.Ma délután hazajött a munkából, a kislányunk elé szaladt, de ő nem foglalkozott vele.A kislányunk egész délután óta csak sír.Velem beszél, puszilgat, csak a gyereket nem.Mit tegyek?

2018. márc. 11. 20:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%

Én már rég megkérdeztem volna tőle, hogy normális-e?

Most viszont tőled kérdezem meg!

Hagyod, hogy téged puszilgasson miközben a közös gyereketeket aki 4 évesen lehülyézte, levegőnek nézi?

Egyébként igaza van a kislànynak!!

2018. márc. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
98%
Szerintem az apuka NAGYON gyerekes. Én 13 éves vagyok és már mondtam a szüleimnek hogy utálom őket, de utána ugyanúgy beszéltünk. És én vagyok 13, a kislány pedig 4. Szerintem értesd meg vele, hogy még többször is lesz ilyen, nagyobb korában. Csak leszidjátok és ennyi
2018. márc. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
98%
Kommunikáljatok.
2018. márc. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
Az en apam is ilyen volt, eljatszotta anno ugyanezt. Evekig jartam pszichologushoz az ilyen (bocsanat) szarsagai miatt. Es meg most sem oke minden... Tonkre fogja tenni lelkileg a gyereket. Ha ezt megcsinalja, akkor gondolom maskor is szereti lelkileg terrorizalni a csaladot. Passziv agressziv. Ez csak egyre rosszabb lesz, megertetni nem fogod tudni vele sehogy. O elvezi.
2018. márc. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
Ha az én férjem így viselkednek a gyerekünkkel lenne hozzá pár keresetlen szavam. Igen a gyerekek néha mondanak olyan dolgokat amik nehezünkre esik.
2018. márc. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
98%
De ettől függetlenül nem viselkedünk ilyen gyerekesen. Nem bánunk így a kicsi gyerekünkkel. Ez már nem normális.Beszélj vele, mielőtt elveszíti a lányát.
2018. márc. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
Már bocs de a kislánynak igaza van! Te meg állj már ki bakker a gyerekedért!! Megmondod neki, hogy ne viselkedjen úg mint egy kisgyerek, de igaz nem is úg viselkedik, mert ők nem ilyen haragtartóak mint az id..ta férjed!!! Ha nem hallgat a szép szóra, mond csúnyán! Atyaég, úgy kiosztanám ha a gyerekemről van szó, hogy jobb ha te sem hallanád!!!
2018. márc. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
98%

Ez pszichikai terror, zsarolás.

Káros nagyon a gyerekre, valoban kihathat egy életre.

2018. márc. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
98%
Ritka nagy tusko a ferjed!!!
2018. márc. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Anyum is igy buntetett, ha valami sertot mondtunk vagy rosszat csinaltunk, napokig, volt hogy hetekig levehonek nezett. Evente egyszer biztos elofordult ilyen, nem szolt hozzank, ha hazajottunk sulibol, puszit adtunk, olyankor is mintha ott se lettunk volna, talan az egyetlen, amit hozzank szolt , ha megkoszontuk a vacsorat ravagta, hogy nem szivesen. Eleg volt, ha a tesom csinalt valami rosszat, velem se beszelt, sot, volt hogy apuval se.


Szerintem is nagyon gyerekes viselkedes, anyu amugy szeret minket /tulsagosan is, el se akarna engedni/, de ezt a tulajdonsagat felnott letemre nagyon utalom, es bennem mely lelki nyomott hagytak ezek az alkalmak, a mai napig gyulolom a veszekedest, vitatkozast, idegen emberek kozott is, nem merek konfrontalodni, stb. A tesomra meg kb semmilyen hatassal nem volt, ugyanugy lazadt es ment a maga feje utam es csinalt tovabb olyasmit, ami anyunak nem tetszett.


Szoval, szerintem az ilyen jellegu buntetesnek epito hatasa nincs, viszont tonkrevaghatja a gyerek lelkivilagat. Raadasul a problemakrol beszelni kell, nem duzzogni, szegeny gyerek azt se tudja, apa miert haragszik. Igen gyerekes a ferjed. En alaposan elbeszelgetnek vele, legyen mar tobb esze. Problemamegoldo kepessege nulla. Raadasul egy 4 evessel igy nem banunk, foleg, ha csak ennyi a "bune"

2018. márc. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!