Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyermeknevelők tapasztalatá...

Kisgyermeknevelők tapasztalatára lennék kíváncsi! Mikor még állást kerestetek és nektek is kisgyermeketek van, meg tudtátok oldani, hogy egy bölcsibe kerüljetek?

Figyelt kérdés
2018. márc. 15. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Óvónő vagyok és a szomszéd csoportba jár a lányom. 😊
2018. márc. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kisgyermeknevelő vagyok. Egy bölcsiben, de külön csoportban voltunk.
2018. márc. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Anyukam volt bolcsis neni, en a masik csoportba jartam.
2018. márc. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon nehezen találok munkát, diplomás kisgyermeknevelő vagyok, de még nem talaltam olyat ahová mindkettőnket felvennének.
2018. márc. 15. 15:12
 5/7 anonim ***** válasza:

Pont, hogy azon voltam, hogy NE kerüljünk egy csoportba, de lehetőleg egy bölcsibe sem.


Nem egészséges, és nagyon nehéz úgy hozzáállni a gyerekedhez, mint a kvázi idegen kölyökhöz :) Vagy túl megengedő vagy - amit a többi sérelmez -, vagy ridegebb - ami meg neki/nektek esik rosszul.

2018. márc. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző, ez igaz, de sokkal kisebb a macera, ha azonos intézményben van a szülő és gyermeke, a reggeli hercehurca ennyivel egyszerűsödik. Ezért ideális, hogy azonos intézményben, de eltérő csoportban legyenek.
2018. márc. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vidéken élünk, kevés bölcsi van. 2×20 km (oda-vissza) ezt nem tudom megoldani. Most így lett volna lehetőség.
2018. márc. 17. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!