Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Converse cipo 2,5 evesnek?

Converse cipo 2,5 evesnek?

Figyelt kérdés

Vennetek ?

Tepozaras, es van egy masik bőr felcipoje is.


2018. márc. 21. 10:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Nem, nem vennék, ahogy nike-ot, adidast... és semmilyen más divatcipőt sem.
2018. márc. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem is felesleges fél év múlva úgyis kinövi.
2018. márc. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%

Igen ha jó árban van!

Fiamnak is van, es van nike air max cipoje is

2018. márc. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Külföldön lakom, itt fillérekbe kerül. Neki is volt már Nike- ja az volt a kedvence, mindig azt akarta fölvenni. Abból vannak tökéletesek, mesh anyagú volt, nagyon hajlékony talppal viszont kemény sarokkal.
2018. márc. 21. 10:23
 5/14 anonim ***** válasza:
68%

Attól függ, kényelmes-e neki. Nekem az a tapasztalatom vele, hogy túl vékony a talpa, a talpboltozatnak nem biztos hogy a legjobb, de ha nem mindennapi használatra veszed, megvenném! Fiamnak is vannak tipegő kora óta márkás cipői, oviba sosem azokat adtam rá, csak hétvégente amikor mentünk ide-oda vendégség, étterem, stb.

Arra ne figyelj aki nem eü szempontból ír véleményt, hanem a penztárcádban turkál.

2018. márc. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

5-ös, szerintem az ortopédiailag helyes bőrcipők jóval többe kerülnek. Csak azt adok a gyerekre.

A lepontozott első.

2018. márc. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem pontoztam le senkit, ez a pontozás 37 évesn már nem az én világom, inkább a vélemények érdekelnek.


Aki írta hogy Aur Max van, az mennyire vált be? Olyanunk még nem volt, most látok egyet.

2018. márc. 21. 11:02
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Esküvőre mentünk és arra vettük neki, nagyon kényelmes lehet mert mikor a szamos cipőjét adom rá hozza a nike cipőt

Itthon mezítláb zokniban van, abban a pár órában semmi baja nem lesz a lábának. Főleg nem egy márkás cipőben.

2018. márc. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nekem is egesz telen hozta a Nike-t mikor a csizmat akartam raadni :)

Primigi csizma elvileg ugye kenyelmes ...

2018. márc. 21. 12:25
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Én nem vennék, szerintem nem megfelelő a talp kialakítása egy pici gyereknek. Nekem van Converse csukám, szeretem is, de komfortra azért összehasonlíthatatlan egy vastagabb és rugalmasabb talpú cipővel. Emiatt nem vettem a saját lányomnak sem, pedig amúgy baromira tetszene, de az egészség fontosabb, mint a divat.
2018. márc. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!