Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek, hogy ne veszekedje...

Mit tegyek, hogy ne veszekedjenek annyit a gyerekeim?

Figyelt kérdés
8 és 3,5 évesek. Minden nap veszekedés van, a nagy sír, hogy a kicsi miért nem hagyja már békén, a kicsi ott ugraburgál, ott akar lenni, utánozni akarja a nagyot. Ha nem külön vannak, azonnal jön a konfliktus, a sírás, hisztizés. Mit csináljak, nem tudom folyamatosan különrakni őket, nem tudok egyszerre figyelni mind a kettőre.
2018. márc. 22. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hadd legyen a nagy egyedül. Nem kell 2re figyelned,legyél a kicsivel. Játssz,foglalkozz vele.


Soha ne kényszerítsd a nagyot, hogy játsszon a kicsivel! Hiszen nem neki szültél,hanem magatoknak a pároddal! Ezt ne felejtsd el.


Engem kényszerített anyám,hogy játsszak a húgommal...utáltam a babákat,és emiatt akkor a húgommal is sokkal többet veszekedtünk. Mai napig emlegetem,pedig már 35 éves vagyok.


Foglald le a kicsit. Ne zaklassa a nagyot,mert meg fogja utálni a kistestvérét!


Nemük tudható?

2018. márc. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
Nekem a nagy 7 a kicsi 3 és fél. Már engem is néha az őrületbe kergetnek, de hidd el, ez még mindig jobb, mint amikor 2-en összefognak ellenetek, na attól robbanna a fejed.Már kínunkban nevetünk az apjukkal.
2018. márc. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
41%
A nagynak legyen zárható a szobája ajtaha, hogy a kicsi ne mehessen be. Kicsinek mondd el, hogy csak a saját szobájába legyen ha a tesó bezárkózik.
2018. márc. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A nagynak KELL egy kuckó, ahová a kicsi NEM megy utána.


Én szeretem az öcsémet, de hülyét tudtam kapni, mikor állandóan a nyakamra járt.

Én voltam 9, ő 4, és SEMMIT nem lehetett egyedül csinálni, mert ott volt, mindent kivett a kezemből, ceruzát, könyvet, stb. Zenehallgatáskor nyávogott, idétlenkedett.


Apáék mondjuk gyorsan átlátták a szitut és tettek zárat a szobámra, onnantól kezdve végre nyugalom volt.

2018. márc. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!