Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire normalis ha egy...

Mennyire normalis ha egy 7eves fiu kajla, sokat idetlenkedik, simán játszik nála 2-3 évvel fiatalabb gyerekekkel úgy, hogy lemegy a szintjükre és egyáltalán nem érzi hogy sok a viselkedése?

Figyelt kérdés

Amugy suliban nincsenek vele ilyen jellegű gondok,magatartása példás,kitűnő tanuló.

Régebben is ilyen volt a természete csak azt hittem kinövi ilyenkorra...

De lehet hohy csak en rágalom túl?

Minden esetre az 5eves öccse bizonyos helyzetekben jóval komolyabb.


2018. márc. 30. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

A 8 éves keresztfiam "lemegy" a 2 éves lányom szintjére és remekül játszanak.

Nem értem, ez miért gond...

2018. márc. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem normális, pláne, ha kisebb testvére van, és tán úgy érzi, neki is jár még a kajlaság.
2018. márc. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

7 éves gyerek, hagyd már lógva...Az a dolga, hogy gyerek legyen, lesz épp elég idelye felnőtnek lenni, miért kell ezt ennyire sietettni?

Tök normális, hogy ilyen, sőt, így is kevesebb gyerekkora lesz, mint a nála 2 generációval korábban születet gyerekeknek, annyira felgyorsult a világ..

2018. márc. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
7 éves gyerek! Mit akarsz milyen legyen? Örülj hogy nem egy karót nyelt merev fiúcska hanem egy játékos gyerek, aki szereti a kissebbeket.Az jobb lenne ha verné őket?
2018. márc. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
teljesen normális, hadd játsszon szabadon, ahogy jól esik neki
2018. márc. 31. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom,valószínű en reagalom túl...
2018. márc. 31. 09:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 14 évesen is lementem a 8 éves tesóm szintjére, ha együtt játszottunk, hol itt a gond?
2022. júl. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!