Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért csak egy gyermeket...

Miért csak egy gyermeket vállaltál?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 3. 18:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
A férjem nem akart többet.
2018. ápr. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
37%

Én örülök, hogy anyám csak egyet vállalt.

Mindenhol azt látom, hogy a testvérek ellenségeskednek egymással.

2018. ápr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Anyukám azért csak egyet vállalt, mert apukám alkoholista volt, ezért fél éves koromban elvált tőle és egyedül nevelt fel.

Nagyon szeretett volna még egy gyereket de sajnos nem talált ehhez megfelelő párt, hiába keresett.

2018. ápr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%
Jelenleg a Férjem nem szeretne többet,mert ahhoz több bevételre lenne szükségünk!én hajlok afelé hogy legyen testvér,Dehát még van egy kis időnk változtatni.
2018. ápr. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Mert így vagyunk boldog család.

Így anyagi biztonságban élünk. Nem csak most, a jövőben is. 1 gyerekkel sokkal könnyebb logisztikázni a mindennapokban, és 1 gyereknél sokkal több időt tudok vele tölteni, figyelni rá.

És én is azt tapasztalom a környezetemben, hogy a testvérrel csak a baj van...


Szóval tökéletesen boldog az életünk, nem vágyunk több gyerekre, és a fiunk sem vágyik testvérre (5 éves).

2018. ápr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Jó neked 3-as,az én apukám is az volt,anyukám pedig még 4-et szült neki. Én pedig azért akartam csak egyet mert idegbeteg lettem az egész családomtól a fentiek miatt.
2018. ápr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%
Mert pocsek volt a terhesseg es szules is. Soha tobbe. De amugy is 1et terveztunk mindig is.
2018. ápr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Nekünk egyelőre egy van. Ha itt maradunk (50km-re minden rokontól), nulla segítséggel, nem is lesz több. Férjem reggeltől estig dolgozik, én 20km-re járok be, ha betegség vagy bármi van, senki sem riasztható, nem kérhető meg, hogy szaladjon a gyerekért, ha baj van.. még egy gyerekkel is nehéz
2018. ápr. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
26%

Mert egyszer bőven elég volt végighányni 6 hónapot, aztán lefogyni a szoptatás alatt 47 kilósra, és félig ájultan létezni azalatt.


Soha többé.

2018. ápr. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Egy fiunk van,3 éves múlt.

Segítségünk nincs,minden nagyszülő aktívan dolgozik és messzire laknak.

A babakor sem volt egyszerű (gasztos beteg volt,Dévényre, később TSMT-re hordtam,itthon tornáztunk, epilepszia gyanús is volt)

Egy éves korában vissza kellett mennem dolgozni, mert nem bírtuk anyagilag (mielőtt valaki belekötne,igen,volt megtakarítás,de nagyon sokba kerültek a tornák és az orvosok). Bölcsibe járt, állandóan beteg volt.

Most is váltva dolgozunk a párommal,hogy meg tudjuk oldani,ha beteg.Eddig kéthetente beteg volt,most javult a helyzet az oviban.

Anyagilag ha a második kap csak fele ennyi "gond" lenne sem tudnánk megoldani.

2018. ápr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!