Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szükség van 2 átmeneti kabátra...

Szükség van 2 átmeneti kabátra egy ovisnak? Nektek van váltás vékony kabát is vagy elég egy?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 14. 16:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
30%
Nincs, téliből vettem váltást, soha nem volt rajta
2018. ápr. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
30%
Egy van, de van szaritogepunk
2018. ápr. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Nekünk kèrte az oviba bèlès nèlküli esőkabátot, esőnadrágot ès gumicaizmát. Ezek ott maradnak, csak mosni hozzuk haza hètvègèn. Ezenkívül van egy tavaszi kabátja, egy farmer kabátja ès egy pufi mellènye.
2018. ápr. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Van egy mellénye meg egy softshell dzsekije. Nekünk elég.
2018. ápr. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Harom van.
2018. ápr. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
22%
A 3 éves lányomnak van farmer kabátja, egy elegáns átmeneti kabátja, egy vagány műbőr kabátja, egy vékony dzekije és egy vastagabb és egy vékonyabb mellénye. Ezek összesen nem kerültek 10.000Ft-ba és szerencsém van, mert lassan nő a gyerek, így már a második tavaszt kezdjük ezzel a szettel.
2018. ápr. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
lányom sulis már de van mellénye,vastagabb van tavaszi esőkabátja .de ezeket ritkában hordja.
2018. ápr. 15. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Egy van, az is alig kihasznált, gyorsan jon a jo ido, akkor pulcsi es vekony melleny kombinácio hasznosabb, retegenkent le tudja venni, ha melege van az udvaron.
2018. ápr. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Nekünk nem lenne elég, mert a lányom elég aktív, szerencsére az oviban nagy az udvar, rengeteg féle játékkal. A gyerekek általában piszkosak a nap végére, innen tudni, hogy jól kitombolhatták magukat, amit én nagyon sokra tartok. Átmenetiből van egy vastagabb, van egy könnyű vékony, van egy softshell, van egy pufi mellényes. Szerintem egy kabát egy kevésbé aktív gyereknek sem elegendő. Nekem sem csak egyetlen kabátom van, piszkosan nem adnám rá ugyanazt a kabátot, azt pedig hogy minden nap mossak emiatt, luxusnak tartom. Ettől függetlenül elő szokott fordulni, hogy minden nap mosok, ha sáros az esőnacija, vagy az overálja télen. Szerintem a gyereknek is jó érzés, hogy válogathat a kabátok között és ezzel is tanulja, milyen időben, milyen kabátot veszünk fel. Ráadásul amilyen változékony idő van, én reggel a napokban meleg kabátban vittem oviba, de ott hagytuk a vékonyabb kabit is, mert napközben már 25 fok is volt. Sapiból is kettő van neki, napközben már a baseball sapit vette fel, úgy tűzött a nap, pedig reggel vastag pamutban mentünk. Egy kabát egy szezonra nekem a gyerek elhanyagolását jelenteni, bocs, ha valakit megsértek vele, de én így gondolom.
2018. ápr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem, hogy mi gyalogosan járunk az oviba. Fél óra oda, fél óra vissza, tehát sokat van kint. Manapság minden évszakban legalább 3 másik évszak is van, napról napra változik az időjárás. Utolsó voltam.
2018. ápr. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!