Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy majdnem 2 éves gyereknek...

Egy majdnem 2 éves gyereknek mit ajánlanátok? Szülőkaros triciklit vagy inkább futó biciklit?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 17. 12:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
19%
Haat ha meg 2 sincs akkor inkabb a karosat. Az azert biztonsagosabb.
2018. ápr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
71%
Egyiket sem, inkabb kismotort, de ha ebbol a kettobol, akkor triciklit.
2018. ápr. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
23%
Ez jó kérdés, engem is érdekel. És egy 2.5 évesnek melyik lenne a jobb??? Bocsi a kérdésért kérdező, csak nem akartam én is ugyanezt feltenni fél év korkülönbséggel. :)
2018. ápr. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
Gyerekfüggő. A fiam kicsit több mint másfél évesen már futóbiciklizett, ő a "kerekeken tölti az életét" típus. Egyszer ült ebben a tolókaros izé verzióban, nem tetszett neki, hogy nem ő irányít, hanem én tolom. Hatékonyan haladni csak úgy tudtunk, ha megdöntve toltam, felemelve az első kereket, de ezen kiakadt. Viszont sok helyen látom, hogy használják és szeretik. Pl pedálozni is lehet megtanul vele a kisgyerek, ezt az én fiam pl nem tud, nincs türelme hozzá, mert nem száguld a pedállal. (Most két és fél éves.) Ha sebességfüggő gyereknek szánod, jobb a futóbringa. Nem tartom veszélyesebbnek, mint a kismotort, konkrétan nálunk még nem volt baleset vele. (Motorral többször is.)
2018. ápr. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
2,5 evesen mar jo lehet a futobicikli
2018. ápr. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Köszönöm a válaszokat! 3-as voltam.
2018. ápr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
59%
Futóbiciklit. ha még nagy neki, akkor kismotort.
2018. ápr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Motorra szavazok én is. A szülőkaros tricigli nálunk abszolút nem vált be, full kidobott pénz volt. A motor viszont nagyon jó, utána 2,5-3 évesen jöhet majd a futóbicaj.
2018. ápr. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%

Eléggé a két véglet.

Szülőkarost már ülni tudástól ajánlják és jellemzően 1-1,5 év közöttieket szokták benne tolni (mire pedig megtanulnának pedálozni, kinövik).


A futóbicikli a másik véglet és eléggé mozgásfejlettségi kérdés, hogy mikortól jó.

Szomszéd kisfiú most lesz kettő, a napokban kapott és már hasít vele. Ő 10 hónaposan indult el.

Lányom 8 hónappal idősebb, de még a kismotor se megy neki, futóbiciklire rá se mert ülni.

2018. ápr. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
66%
Nekünk sem vált be a szülőkaros.
2018. ápr. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!