Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek érdemes gyerekkony...

Szerintetek érdemes gyerekkonyhát venni? Nektek milyen van?

Figyelt kérdés
2 éves kisfiam szülinapi ajándéka lenne. Igazàból mióta jó idő van az autókon és a gyurmán kívül más nem érdekli. A barkácsasztalt még korainak találom. Rengeteg játéka van: kirakó, fa formakirakó, könyvek, többféle formabedobó, montessori torony, tologatós-húzogatós játékok, teke, lego duplo többféle, mega blocks, gyurma, egyéb kreatív készletek, tüsis építőjáték, domino, rengeteg autó, a plüssöktől nem férünk, pancsijátekok, állatfigurák, fa építőjáték, fa játékok. Kintre is van kismotor, bébitaxi, műanyag házikó, homokozó, ugráló csacsi, tricikli, labdák, medence.
2018. ápr. 19. 13:15
 1/10 A kérdező kommentje:
Így több felesleges dolgot nem szeretnék a sarokba meg a polcokon.
2018. ápr. 19. 13:17
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdésed: szülinapra gyerekkonyhát akarsz, amikor "az autókon és a gyurmán kívül más nem érdekli".

Miért is???? Ha egyszer az autó érdekli, miért nem azt veszel neki???


Fiamnak 2 évesen vettünk baby Wheels készletet, nagy volt az örömm.

[link]

2018. ápr. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem is 2 éves a kisfiam nem vennék neki játékkonyhát, vannak edényei meg játékpoharai de túl sok érdeklődést nem mutat felé, mivel barkácsolni és autózni szeret így nyilván ilyen ajándékokat fog kapni.

Egyáltalán nem korai a barkácsasztal, papájától ilyet kap:

[link]

Van is már szerszámkészlete, de ez komolyabb.

Olyan ajándékot vegyél ami érdekli, különben csak porosodni fog hogy egyszer majd jó lesz, címszóval.

2018. ápr. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nyílván ideig óráig tart míg ezekkel játszik, mást sem akar csak kint lenni, amit mindig nem lehet. Főleg, hogy nyáron sem lehetünk kint a 40 fokban. Ezért érdeklődök, hogy a kisfiúk szeretnek e vele játszani, persze minden gyerek más. Köszi az ötletet, de ebből a készletből tavaly kapott 3at a rokonságtól, kettőt elajándékoztam.
2018. ápr. 19. 13:38
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez a barkácsasztal jól néz ki :) lehet ez lesz
2018. ápr. 19. 13:39
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Ha ennyi jatekotok van, miert nem mentek el inkabb az allatkertbe? En par eve besokkaltam, szelektaltam, beszeltem a rokonsaggal es befejeztuk. Elmenyajandekokat kap, es az a nap csak rola szol...
2018. ápr. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi egy ilyen kiskonyhával tudtuk a fiúnkat kizökkenteni a "csak traktor és munkagépek" világából. Közösen kaptak egyet (használtan vettük 2000ft-ért a vásárban) a húgával, akkor a fiam 3 éves volt, nagyon tetszett neki. Most 5 éves és még mindig főzőcskéznek. Nekünk ilyen van: [link]
2018. ápr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
6# Élményt is kap amennyit lehet. Állatkertben húsvetkor voltunk. Hetente egyszer megyünk játszóházba. Télen és tavasszal wellness hétvége, nyáron egy hét nyaralás. Hétvégén, ha úgy adódik akkor autóba ülünk és kirándulunk egyet a megyében. A nagyszülők a közelben élnek, vidékről van szó, úgyhogy traktorba ülhet, tyúkokat etethet, piacra megy stb. Itt arról van szó, hogy nyugodtan ki tudjak főzni vagy ihassak egy kávét esetleg tudjak megreggelizni. Kipattan az ágyból és könyörögni kell, hogy egyen, rögtön hisztizik, hogy ki akar menni.
2018. ápr. 19. 13:56
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Nyílván ideig óráig tart míg ezekkel játszik,"


Fiamnál még 5 évesen is tart az "autómánia". Kint-bent, mindenhol autóval játszik.

AMúgy a gyerekszoba nálunk is kb egy játékboltnak tűnt. Aztán elraktuk a játékai 70%-át. Mivel hagytunk pár autót, meg a legóit, így a mai napig nem hiányolja...

SZóval nálunk mindenki legót hozhat, abból vannak egészen kicsi meg komoly készletek is. Ha kerék van benne, nagy az öröm. És legóból sosem elég. Illetve mi is áttértünk az élményre. (és ha valaki nem hoz semmit, arra sem nézünk csúnyán)

Sokkal jobb, mint egy ezredik felesleges kacat.

2018. ápr. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A fiúkat is érdekli a konyha. Az ovikba bölcsikbe is van.

Én is bizonytalan voltam ezügyben így én magam csinàltam házilag kb 1500ft volt amitvettem hozzá. Játszott vele szerette.

2018. ápr. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!