Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nincs időm a gyerek mellett...

Nincs időm a gyerek mellett semmire, mit csináljak h legyen időm magamra is?

Figyelt kérdés
Férjem dolgozik este 6ig. Olyan jó lenne már elmenni fodraszhoz vagy vasarolni de nem lehet. Itthon kell hallgatni h üvölt mindenért a 9 hónapos lányom. Ha alszik csendben kell lenni és unatkozom. Ma már sírtam olyan rosszul ereztem magam. De szeretem őt nagyon.
2018. ápr. 19. 19:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Egyre jobb lesz ez, ne keseredj el. Amikor alszik miért nem nézel meg egy jó filmet egy jó kávéval, vagy csokival, vagy amivel szeretsz? Sétáljatok nagyokat, most nagyon jó idő van. Sajnos ez most egy ilyen időszak, amikor a shopping és a fodrász háttérbe szorul, de azért, ha megkérnéd a férjed, gondolom 1-2 havonta elmehetnél egy fél napra hétvégén, vagy nem?! Mindent meg lehet oldani.
2018. ápr. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A 7 napból nincs nap amikor otthon van? Máris szabad vagy pár órára. Mi így csináljuk, elég egyszerű módszer.
2018. ápr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Amikor alszik a pici kényeztesd magad.

Hajmosás, festés?, csavarás.

Arcpakolás.

Pici smink, lakk...

Egy kád illóolajos víz?

Ez egy ilyen nehéz időszak, próbáld unatkozás helyett magadat kényeztetni.

A picivel, mikor kipihent és nem éhes esetleg egy közeli ruházati boltba, vagy drogériába kirucanni?

Egy fél óra is jót tesz majd a lelkednek.

2018. ápr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%
Az en ferjem is dolgozik, megis eljutok vasarolni, voltam egy babavaron is amiota megszulettek az ikrek. Most 5 honaposak. Mindjuk o olyan hogy barmikor szivesen van a gyerekeivel, ok az egesz vilag szamara, igy van mikor o kuld el hogy csinaljam amit akarok. Kerd meg hogy hetvegen egy delelottot szanhassal mar magadra, mert neked is jar! Te is kiszabadulsz, kifujod magad es egyszerre fel is toltodsz es ujult erovel kezdheted a hetkoznapokat. Nagyon sokat segit, ezt magyarazd el neki is. Remelem megoldodik a gondod!
2018. ápr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
11%
4es, és az apa mikor szánhat időt magára? Vagy egyik hétköznap az anyuka bemegy dolgozni helyette míg ő elmegy a haverjaival valahova? Vagy ez csak neki jár?
2018. ápr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%

5, te észosztó, hol írta a 4 hogy apuka nem szánhat magára? Megmondanád?

2. vagyok, nálunk mindketten csinálunk programot a barátainkkal amíg a másik babázik. Férjem pihenőnapjain váltva, illetve természetesen a gyerekekkel is (2 van).

2018. ápr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
11%
Ez egy tipikus provokatív kamu kérdés..
2018. ápr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
Kedves 5-os! (4-es vagyok). Havonta-3 hetente egyszer elmegyek es kiszabadulok kicsit. Egy szoval nem mondtam hogy o nem mehet(masreszt engedely se kell neki, majd o eldonti, felnott ferfi) , sot, altalaban en kuldom de ritkan megy, o mondja, nem en, hogy neki mi harman vagyunk a feltoltodes. De eppen a hetvegen volt egy bicikli turan. Es ha ugy van, elmegy futni, meg szoliba. Sorozni vagy pasis estere is kuldom, de nem akar menni. O ilyen es kesz. Nincs bezarva es akkor megy es oda ahova o szeretne. Nem leszek undok veled a komennted stilusanak ellenere sem.
2018. ápr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Vasárnap itthon van de akkor pihen vagy megyünk a szüleimhez vagy az ő szüleihez
2018. ápr. 19. 20:39
 10/19 anonim ***** válasza:
87%
4-es es 8-as vagyok. Na ilyenkor peldaul ki lehetne egy szulolatogatast hagyni es ketteosztani nagyvonalakban a naoot. Vagy legalabbis ugy, hogy legyen par orad. Biztos nem sertodnek meg a szuleitek ha megmondjatok hogy egy kis pihenesre szuksegetek van.
2018. ápr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!