Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek rászóljak?

Szerintetek rászóljak?

Figyelt kérdés
A szomszédom gyereke minden reggel lepisili a kertünkben lévő egyik nagy fát, ami még a mi területünk, odáig tart a kertünk, mivel kerítés nincs.
2018. ápr. 20. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán! De inkább a szülőkkel kezdd. Megkerdezném, hogy ez a reggeli pisiltetés, a gyereket kiküldik a fához, mert a kutya elfoglalta a wc-jüket?!
2018. ápr. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2018. ápr. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%
Persze hogy szoljál! Hát mien dolog ez...
2018. ápr. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Miért nem lehet kerítést építeni? Vagy valami kisebb kertválasztót? Tiltva vagyon vagy mi?
2018. ápr. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
Egyszer slagold le “véletlenül” így a huszonpár fokban... többet nem fogja csinálni. Akinek nem tűnik fel, hogy terjeng az ammóniaszag a gyereke állott húgytócsája körül, annak hiába is szólnál.
2018. ápr. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsotokat! Finoman szóltam nekik, azóta a füves részre megy! (ha olyan az idő) Amúgy ezt én sem értem! Miért nem a WC-n intézi?
2018. ápr. 28. 08:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezted meg?
2018. ápr. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdés az hogy hán éves a gyerköc? Mert ha pl szobatiszztaság van folyamatban akkor a helyedben nem szolnek hiába a te sterciátok. Ha viszont nagyon akkor az mér gáz. Pofátlanság és neveletlenség. Akkor vizeljen az ö portájukra. De vissza térve ha kicsi 2-3 év akkor én nem zavarnam meg azzal hogy nem pisilhet oda. Az én fiam juniusban lesz 3!most szoktatom a pelusrol. Most hogy bejött a jóidö öis eg bizonOs pontban az udvaron hajlando csak pisilni. Kitartás!
2018. ápr. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
4 lesz novemberben!
2018. ápr. 30. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!