Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Decathlonos vagy tanulóbicikli...

Decathlonos vagy tanulóbiciklis futóbicikli?

Figyelt kérdés
1 kg a súlykülönbség. Ez sokat jelent?
2018. ápr. 21. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Nekünk Aldis volt meg Decathlonos a második gyereknél. Mind a kettő jól bírta, gyerekek megtanulták hamar használni (rengeteget).
2018. ápr. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

Decathlonos a miénk, nekem szimpi volt, hogy nem fordul át a kormánya. Illetve van rajta fék, amit a kisfiam szeret. (Faralgat vele.) Picit kisebb, mint a tanulóbicikli, 20 hónaposan kapta a fiam, akkor ez előny volt.

Kinézetre is vagányabb szerintem a tanulóbicajnál, bár ez szubjektív szempont.

2018. ápr. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, a kormány az egyik ok, amiért a decathlonos felé hajlok. Kismotornál is belehasal sokszor az elfordulóba, de az műanyag, nem okoz sérülést. Na de egy fém kormány...

Viszont nem túl izmos gyerkőc és a tanulóbicikli csak 2,5 kg.

2018. ápr. 21. 16:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekunk tanulobiciklis van, egyelore nem volt problema a kormany atfordithatosagabol, sot szeret vele szorakozni (allo helyzetben). Nekem ami tetszik a decathlonosban az a fek. Szerintem olyat vettem volna, ha tudom hogy ez a kulonbseg.
2018. ápr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
(Ja, de amugy tokeletesen szuperal a tanulobicikli.)
2018. ápr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tanulóbiciklise volt a fiamnak a bölcsibe is ez volt. Szerette és nem hiányzott a fék mert a lába lent van mert azzal hajtja így szabàlyozzai a sebességet meg a kismotoron sincs fék mégis milyen jól elvannak vele és azzal is száguldanak ez is ugyanúgy működik. A kormány nem fordult át sosem hasznákat közben. Én ajánlom a tanulóbiikliset a decathlonost nem ismerem. De mi kb 1,5 évig használtuk aztán kapott pedálosat na arra már kell fék :)
2018. ápr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tanulóbiciklis van és meg vagyok vele elégedve
2018. ápr. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!