Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Autista borzalmas hisztis...

Autista borzalmas hisztis gyerekkel mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Barhol vagyunk mindig kitalal valamit amiert visit.Ha lat egy masik gyereket az adja oda azt a jatekot.Aztan ha indulni kell o direkt elfut.Felveszem.berakom a kocsiba ezert utana fel orat visit.Nincs senkim nem birom mar tovabb.
2018. ápr. 22. 17:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2018. ápr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
22%

Megfelelö fejlesztésre járni vele!


De nem tudom, MEKKORA gyerekröl van szó, ha "berakod a kocsiba", mert kocsiban csak egész kis (max. 2 éves) gyereket szokás vinni, az autizmust meg 3 éves krotól lehet diagnosztizálni - azaz valami nem stimmel a történetben.


Attól, hogy egy gyerek hisztis, még NEM autista!

2018. ápr. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
4 eves .Autorol van szo...es diagnosztizalt autista
2018. ápr. 22. 17:32
 4/27 A kérdező kommentje:
Videken lakunk.Itt nincs fejlesztes.Ezer helyen jartam mar...tornaztatom otthon...Pestre nem tudom hordani.400 km
2018. ápr. 22. 17:33
 5/27 anonim ***** válasza:
83%

Minden megyeszékhelyen van pedagógiai szolgálat, korai fejlesztés. Az csak közelebb van, mint Pest.

Mindenképpen kellene mennetek auti szülői tréningre is, ahol megtanítják hogyan állj a saját gyerekedhez

2018. ápr. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
63%
Merre laktok? ha 400 km pest akkor Debrecen-Nyíregyháza környéke?
2018. ápr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
96%
A fejlesztés NEM tornáztatás, hanem viselkedésterápia inkább. Minden megyében VAN ilyen szolgáltatás!
2018. ápr. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
60%
Hiába van minden megyében, ha ő nem abban a városban lakik, ahol van. Én szerencsés voltam, megtehettem, hogy nyolcra vittem és délben elhoztam a halmozottan sérült gyereket, mert otthon dolgozom. De ezt kevesen tudták vállalni, és nem sok munkahely van, ahova beérhetsz fél kilencre és eljöhetsz fél 12-kor, mert addig maradhat a gyerek. Egyedül pedig végképp nagyon nehéz megoldani.
2018. ápr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
41%
Abban igazad van, hogy nem egyszerü megoldani, de a kérdezö meg sem próbálja!
2018. ápr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
jaj
2018. ápr. 22. 20:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!