Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az normalis, hogy az anyukak...

Az normalis, hogy az anyukak a jatszoteren a gyerek sarkaban vannak egyfolytaban?

Figyelt kérdés

1,5-2 eves gyerekek, a jatszoteren kozos jatekok vannak. Minden biztonsagos, sik, zart terep, nagy homokozo. Mas se latok/hallok, csak hogy az anyukak szoszerint 10 centire toporzekolnak a gyerektol: El ne ess!!! Ne azt a lapatot hasznald az a kisfiue add neki vissza! Ne lapatolj mert szall a por!! Ovatosan! Add neki vissza! Kerd el tole! Tedd le, vedd fel, hozd ide....

Miert nem lehet normalisan hagyni a gyerekeket egymassal jatszani? En sose szolok bele abba hogy kivel es mit jatszik a gyerekem. Orulok ha homokozik, mert en vegre lazithatok a padon, sosem rohangalok utana. Szerintem ennyi pattogas, orditozas, izelgetes sincs jo hatassal a gyerekre...


2018. ápr. 26. 17:07
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem normális.
2018. ápr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Kamu, mert idegesit? Komolyan, lementunk ebben a gyonyoru idoben, es egyfolytaban ott sipitoznak a szulok a gyerek hata mogott. Az en gyerekkoromban nem emlekszem, hogy felnottek benne alltak volna a homokozoban es izelgettek volna hogy ki mit csinaljon. Es az "el ne ess" orditozasnak mi a franc ertelme van? Maximum lecsucsul a puha homokba...
2018. ápr. 26. 17:15
 3/45 anonim ***** válasza:
73%
Pont hogy ez a normális. Épp hétvégén vitte el a mentő az egyik hozzád hasonlóan gondolkodó szülő gyerekét, mert fejjel esett le a mászókáról. Anyuka ott visítozott egyből mellette, de addig letojta.
2018. ápr. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
93%
1,5-2 évesnél még szerintem normális. A 6 éves fiamat én is csak a padról figyelem, de ilyen kicsiként még kell a szoros kontroll.
2018. ápr. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
80%

Én a padról figyelem ahogy játszik a 4 éves és a 6éves kislányom nem vagyok a nyakukban hadd játszanak:)a szemem rajtuk van persze

Van egy 9honapos kislányom is vele szoktunk ülni a padnál és figyelni őket de ha a kisebb lányom is megy velük hintázni menni még nem tud odaviszik a tesók akkor mellette egyértelműen ott vagyok hogy ki ne essen pl

2018. ápr. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
67%

"vegre lazithatok a padon"


Szerintem lazulj itt is, ne pattogjá' má'


Szép idő van, minden csupa virágzás.

2018. ápr. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
91%
Engem sokkal jobban idegesítenek az olyan szülők, akiknek épp kaszkadőrmutatványokat mutat be a gyereke a mászókán, és már én hordok ki helyette is 15 infarktust lábon, amíg ő észre se veszi a dolgot annyira belemerül az okostelefonjába
2018. ápr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
Homokozorol beszeltem, nem a maszokarol es hintarol (oda en is kiserem). Ez a jatszoter kb egy nagy homokozobol all. Ugyhogy erre a kerdesre valaszoljatok.
2018. ápr. 26. 17:47
 9/45 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem nem normális. Engem a hideg kiráz az ilyen szülőktől, teljesen rátelepszenek a gyerekre. Aztán majd 3 évesen úgy megy oviba, hogy nem tudja használni az evőeszközöket, nem tud egyedül orrot fújni, mert egyáltalán semmi önállósághoz nem szokott. Az anyukák szerintem ezzel küzdik le a kisebbségi komplexusukat, mert csak így érzik, hogy fontosak. Nekem volt egy jó barátnőm, a kétéves gyereke mellett 3 mondatot nem tudtunk folyamatosan beszélgetni, mert a velünk egy szobában levő gyerekhez folyamatosan hozzá kellett fűzni valamit. ("Ne fogd meg!", "Óvatosan", "Lassan") A gyereket már hidegen hagyta mit mond, mert mindenhez volt valami hozzáfűznivaló. Megőrültem tőle. Amúgy nem csak a két véglet van, és attól hogy nem járattam egyfolytában a szám, mindig rajta volt a szemem. De csak nagyon indokolt esetben szóltam rá, amúgy hagytam nyugodtan játszani. Mindenféle baleset nélkül túléltük a kisgyerekkort, és mindenki imádja a lányomban, hogy milyen önálló (már iskolás).
2018. ápr. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
79%

Annak, hogy féltik, hogy el ne essen a homokozóban pont annyi értelme van, mint ide kiírni erről egy kérdést. Tegyünk fel egy másikat!


Milyen ember az, aki azért ír ki kérdést, hogy összegyűjtsön egy tömeget és vadidegeneket szidjanak a hátuk mögött? Merthogy ennek más értelme nem nagyon van.


SZóval a valódi kérdés: Mi hiányzik az életedből, hogy erre volt most szükséged?

2018. ápr. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!