Könyvek ovisnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olyan könyveket keresek, mint pl. A Szent Johanna gimi.

Ami nem képes könyv, hanem inkább naplószerű.



2018. ápr. 30. 22:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
A Szent Johanna gimi sem való ovisnak.
2018. ápr. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
De hogy segítsek is: én ovis koromban a Pöttyös Pannit szerettem nagyon. Rövid, barátságos történetek, kedves rajzok. Ovi utolsó évében már magamtól is tudtam nagyjából olvasni, arra is alkalmas mert nagy betűi vannak.
2018. ápr. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
34%
Rosszcsont Peti nagyon jó, Lego könyvek, harry potter
2018. ápr. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem való ovisnak. Azért született meg a kérdés. 😊

Bogyó és Babóca és hasonló képes könyvek már nem kötik annyira le és amúgy is kívülről tudja. Viszont este összebújva jó lenne olvasni.

Unokatesója olvasta Neki a SzJG-t, amiért odáig volt.

Én is olvastam, de azzal még pár évet várnék.

Szóval hasonlót keresnék.

2018. ápr. 30. 22:51
 5/22 A kérdező kommentje:
Mármint nem Neki olvastam, hanem magamnak. Azért tudom, hogy azt nem szeretném olvasni Neki.
2018. ápr. 30. 22:53
 6/22 anonim ***** válasza:
55%
Pettson és Findus könyvek nagyon jók, Vadadi Adrienn könyvei is. Illetve a Pöttyös Pannit is nagyon szeretik a fiaim.
2018. máj. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
46%

Nalunk a Baratnom Bori sorozatkonyvek a menok.

Ha fiu akkor a Peti verzio.

2018. máj. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
69%

Jó hallani, hogy valakinek ilyen problémája van! Én többnyire a "három mondatot se képes végighallgatni, csak a tablet érdekli" típusú gyerekekkel találkozom a munkám során.

Olvassatok Bálint Ágnest.

Mazsola

Mazsola és Tádé

Frakk, a macskák réme

Vagy Fésűs Éva: Csupafül könyvét.

A kisfiam nagyon szerette Vázsonyi Endrétől a Rémusz bácsi meséit is. Ez nem folytatásos történet, a meséket csak az azonos szereplők kapcsolják össze.

De olvashatsz neki Móra Ferencet is, A hatrongyosi kakasok könyvben óvodás korosztálynak való meséket találsz, Titulász bankója nagyobbaknak szól, ebben történelmi tárgyú elbeszélések vannak. Jó szókincsű, mesehallgatásban "edzett" nagycsoportossal ki lehet próbálni. A Mátyás király meséket például már a kisebbek is érdekesnek találják.

2018. máj. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
57%

Az én lányom is szerette a Rémusz bácsi történeteit. Én is egyébként, pedig nem kötött le egy gyerekkönyv sem eddig. :)

3,5 éves korában még szerette az Annipanni & Boribon könyveket, utana jött a Bogyó és Babóca, majd az Anna Peti és Gergő könyvek, végül Bori. Azóta is Rémusz bácsi oda-vissza, a Magyar népmesék és Benedek Elek meséi. Mondjuk éppen elhagyja már az esti mesét, inkább beszélgetni szeret alvás előtt különbozo témákban :)

2018. máj. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
32%
Tuskevar.
2018. máj. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!