Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi lehet az oka ha hamarabb...

Mi lehet az oka ha hamarabb hozom el "ovikérésre"a gyereket akkor hisztis nyűgös?

Figyelt kérdés

Részmunkaidős vagyok, délutános.

Eddig kb 8-9-től volt az oviban a gyerekem 17-17:30-ig, gyakran ügyeletben ahol mindig jol erezte magat (masik szoba, más jatekok, tetszett neki)

Egy ideje rágják a fülem az ovonők hogy hamarabb vigyem reggel es hamarabb hozzam el es szerintuk nem tetszik a gyereknek az ügyelet (gondolom tettek rola mert ujabban nem azt mondja a gyerek hogy tetszett a masik szoba hanem hogy nem szeret ugyeletben lenni)


Nagynehezen megtudtam beszelni a fonokkel hogy csak fel5-ig legyek ha nem muszaj, mellettem az ovi, 5 perc es átérek.


3 napja hozom el az udvarrol fel 5-kor az 5-5:30 helyett, 3 napja kezelhetetlenül hisztis a hazafelé uton, ami hazaérve is csak lassan mulik el.

Az ügyeletbol viszont későn mindig mesélve jött haza.


Tegnap még két nagy mesekönyvet is kapott, de azutan miközben az alvos tejet melegitettem neki olyan hisztit levágott hogy még én is kizökkentem az addigi nyugodt jokedvembol es rám is átragasztotta, ideges lettem hogy nem birok vele.


Értetlenül állok az előtt most hogy mi lelheti a gyerekem fel 5-kor hogy totál hisztis az alapvetően amugy abszolut nem ilyen gyerekem. Alapvetoen a dackorszakban sem volt hisztis siros szant szandekkal bajt okozo feszult mérges kibirhatatlan, hanem ertelmes nyugodt mosolygos


Valaki tipp mi zajlhat benne?


2018. máj. 4. 19:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Hivatalosan vagyok reszmunkaidős, de sokszor többet dolgozom
2018. máj. 4. 19:18
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem akar hazamenni, ha még a többiek ott vannak.
2018. máj. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pont akkor van egy faradtsagi hullam, amin 5-fel 6-ra pont tul lenne, nem lehet, hogy emiatt akarjak hazakuldeni elobb? Mi tortenne, ha azt mondanad, hogy nem tudod megoldani? Nem egeszen ertem a leirast, most akkor szereti az ugyeletet, vagy az utobbi idoben amiatt is rosszkedvu volt?
2018. máj. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!