Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves korától mertétek a...

Hány éves korától mertétek a gyereket egyedül kiengedni a kertbe?

Figyelt kérdés
Vagy épp a házban hagyni? Baby phone van meg az ablakból belátni a keret. 4 éves. Egyébként ki még nem engedem, bent már bent merném hagyni..
2018. máj. 5. 14:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kicsi kertunk van (tarsashaz), es nincs olyan resze ami bajt okozhatna, maximum megesz nehany bogarat, de a minden a szambaveszek korszakot meg mar kinotte. 2.5 eves, gond nelkul ki-be jar, egyedul csuszdazik (kicsi a csuszda ha esne se esne nagyobbat mint a kanaperol), homokozoval is el van egyedul, focizni meg kifejezetten egyedul szeret valamiert. De elvan a kis hazaval is, meg a hatmillio autojaval is. Kiszokni csak lakason keresztul tudna, igy engem nem zavar ha kint van egyedul, barmikor ralatok egesz kertre, es hangero felemelese nelkul is remekul halljuk egymast.
2018. máj. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%

4-5 éves korától van kint egyedül. A teraszról rálátok teljesen így tevékenykedhet egyedül. Van mászókás hintája és csúzda, ott addig játszhat amíg nem bohóckodik.

De most az autók munkagépek érdeklik a homokózban, képes 2 órát is ott tologatni őket :)

2018. máj. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
71%
4 évesen nem mered kiengedni a kertbe? Azért remélem, 30 évesen már kimehet egyedül a vécére...
2018. máj. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
82%
Hacsak nem három harapós kutya meg két fedetlen kerti tavatok van, szerintem már rég játszhatna egyedül sűrű ránézések mellett...
2018. máj. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
89%
4 évesen már kiengedtem egyedül. Két kutyánk van és homokozó. Az ablakból szoktam néha figyelni. Nem kell túlparázni :)
2018. máj. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
45%

4 évesen nem engeded ki??!!Ez is jófajta talpraesett gyerek lesz!

Ja nem.Ezzel azt tanítod neki,hogy nem bízhat magàban!!Az enyém kb.2 évesen màr kint lehetett,ahol ràlàttam.Semmilyen veszélyes cucc nem volt kint hagyva.Mégis mi baja lesz szerinted?

2018. máj. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
78%
Már 2 évesen is kint volt egyedül.
2018. máj. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Tavaly kint volt egyedul 5 percig, arra mentem ki hogy bombol, fejjel lefele beleallt a szalonnasutobe :))) persze nem uzemelt, tel volt, szerencsere a kabatja tompitott. Szajaba semmit se vesz. Lehet h paras vagyok de eddig nem fordult meg a fejemben hogy egyedul kiengedjem meg nem is volt ra szukseg....inkabb az a gyakoribb hogy egyedul bent maradna mig én kint vagyok...arrol mi a velemenyetek? Nekem magy a kert, ha hatul dolgozok a vetemenyesbe nem hallom mit csinal bent
2018. máj. 5. 18:49
 9/25 A kérdező kommentje:
Mi baja lehet? Osamegy a keriteshez kutyazni es odakap a kutya...megcsipi egy rovar...megeszik valamit amit nem kellene...nagyot esik a csuszdarol, megvagja magat valami kerti szerszammal stb
2018. máj. 5. 18:51
 10/25 A kérdező kommentje:
Ja meg emlekszem tavaly 3 eves volt, kishuga fel eves. A kert elso reszeben voltak, en meg hatul, locsoltam. Latom eljatszanak, neha oda megy hozza....mondom megnezem mut csinal...hat megyek oda buszken meseli hogy epret ad a huginak! Na most az hagyjan h epret nem ehet egy fel eves, de az nem is eper volt hanem valami piros vad szamoca, utana is neztem h hasfajast.okoz, mergezo enyhen....na akkor meg is kapta hogy soga semmit nem eszunk meg a kertbol amit nem en adok es nincs megmosva...na de most ertetitek erre se szamit az ember mert amugy tok okos es nem szokott ilyesmiket csinalni..de ebbol pl bazi nagy baj lehetett volna - akkro is ha o eszi meg es nincs kishugi
2018. máj. 5. 18:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!