Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire normális az, ha egy...

Mennyire normális az, ha egy óvodás gyerek naponta átlag 20 alkalommal kap hisztirohamot, amelynek során legalább tíz percig artikulálatlan hangon visít és hörögve ordít, illetve többször a földhöz verdesi magát?

Figyelt kérdés

2018. máj. 6. 17:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
Teljesen. Minden idiota szulonek ilyen a kolke.
2018. máj. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Semennyire. Valamit elcsesztél. (Vagy a szülő, ha nem te vagy az.)
2018. máj. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Nem normális. Esetleg van valamilyen viselkedési zavara.
2018. máj. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen normális, ha ezzel eléri, amit akar. Még a kiskutyák is rájönnek, hogy hangos ugatással figyelmet tudnak kicsikarni, pedig egy kiskutya butább egy átlag óvodásnál. Elvileg... Ignoráld, akkor abbahagyja, a színész sem játszik közönség nélkül. Utána, mikor lehiggadt, büntesd, legyen következménye az őrjöngésének. A rosszat is hamar kitapasztalják, és ha következetesen mindig negatív dolog lesz a hiszti hatása, akkor előbb-utóbb teljesen leáll vele.
2018. máj. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
Ez már nem normális, az én ovisom nagyon hisztis, de a napi 4-5 hisztit még sose lépte túl.
2018. máj. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%

Mitől kap hisztirohamot?

Figyeljétek meg. Nálunk nem volt ilyen drasztikus, de megfigyeltük, hogy az érzelmeit nem tudta helyesen kimutatni. Így erre külön figyelmet fordítunk és azóta nem kiabál. Akkor belekezd a hisztibe, akkor gugolj le hozzá és csendben nyugodtan öleld magadhoz és mond, hogy szereted.

Tudom közhely, meg nem 2 alkalom után lesz változás. Nálunk működik.

2018. máj. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Még annyi, hogy van amikor csak hisztizik, mert valamit akar. Akkor viszont ne hagyd magad manipulálni.
2018. máj. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
13%

Ennek kiváló ellenszere van, egy jó nagy pofon. Utána leszokik róla.

By the way, a szülőnek meg egy még nagyobb pofont ajánlok, amiért egy ilyen kis retket rászabadít a társadalomra. Ebből tuti bűnöző lesz ugyanis.

2018. máj. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%

#8 "egy ilyen kis retket"

:O mi a f..z???

Kisgyerekről bármilyen is így beszélsz?

Anyádat kellett volna fejbe rugdosni hogy semmire nem tanított meg!


Kedves kérdező.

Már nagy a hisztikhez.

Nálam kb 2-3 évesen probálkoztak a hisztivel.

Mi elöször levegőnek néztük.

3 perc után észre vette hogy senki nem figyel rá és nem kapja meg azt amiért hisztizik abba hagyta és ment játszani.

1 hét alatt abba hagyta! :)

De azért leírnád hogy miért szokott hisztizni?

2018. máj. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nekem nincs gyerekem (szeretem őket, de csak addig, amíg van kinek visszaadni :D ), csak egy szerencsétlen szomszéd vagyok. Panel, mikor ideköltöztek, első nap lementem mert azt hittem, bántják a gyereket és azért sikít, de nem.

Szóval én nem tudom, mitől csinálja, vagy van-e valami baja, csak azért tettem fel a kérdést, mert a szülőkre egyedül én tudok hatni a házban, ugyanis a többi szomszéd már nincs velük beszélő viszonyban a lárma miatt. Sok kisgyerekes család lakik itt, és ők már eléggé kiakadtak erre a családra, és én is gondoltam arra, hogy esetleg beteg a gyerek, és el kellene vinni kivizsgálni, csak attól féltem, hogy ha én, mint gyermektelen felhozom ezt, akkor megsértődnek, hogy én ezt nem érthetem. A kislány egyébként egy tünemény, ha lemegyek és meglát, akkor jön oda barátkozni, mutatja mit rajzolt aznap, de néha meg olyan sátáni hang jön ki a kis torkán, hogy az elképesztő.

2018. máj. 6. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!