Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nőies gyerek, maszkulin anya?

Nőies gyerek, maszkulin anya?

Figyelt kérdés

Egész gyerekkoromban fiúnak néztek, mert rövidre vágattam a hajam és csak fiús dolgok érdekeltek. Kamaszkorral nőiesebb lett a külsőm, de pl. szoknyát, nagyon nőies ruhákat a mai napig nem hordok.

Született egy lányom (4 éves), aki talpig nő, pedig biztos nem tőlem látta :)


Imádja az egyberuhákat, amit én maximum fegyveres kényszerítésre vennék fel. Egyre többször nyaggat, hogy öltözzek én is úgy, ahogy ő.

Ez komoly erőszak lenne a saját stílusomon. A szoknyák viselete egyszerűen zavar, nem érzem jól magam bennük.


Engednétek a nyektetésnek, vagy inkább fogadja el, hogy mindenkinek más a stílusa?


2018. máj. 9. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

Világ életemben fiús voltam. Szoknyát csak kényszerből vagyok hajlandó felhúzni, mondjuk szökőévente 1x.

Szerencsére fiam lett, így nincs kényszer.

Azonban egyszer vettem egy csodaszép csipkés nyári ruhát azért, mert színházba készültem, csinos akartam lenni. Felpróbáltam otthon, mire a gyerekem (akkor 4 éves) közölte, hogy "szép, szép, de most vedd le, nem táncolni megyünk" :D

Na, csak azt akarom ezzel mondani, hogy ha vennél 1-2 ilyen darabot, és felhúznád, lehet a gyerek számára is annyira stílusidegen lenne, annyira "nem te" lennél, hogy nem kérné többet, vagy max nagyon ritkán.

2018. máj. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindig azt vennék fel amit én akarok, a lányomnak megvenném ami neki tetszik, de az én öltözködésembe ne szóljon bele.
2018. máj. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szegény lányom hiába mondaná, hogy húzzak egybe ruhát, úgy áll rajtam mint boton a zsák, ráadásul szörnyű térdeim vannak. Én inkább megmagyaráznám neki, hogy nekem az nem áll jól, neki meg olyat veszek ami tetszik neki.
2018. máj. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 babyboom567 ***** válasza:
Fiús vagyok nagyon,szerencsére fiam van.Szerintem én sem vennék fel pl szoknyát akárhogy kérné bárki.Nőiesebb felsőt esetleg alkalomra.
2018. máj. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden lanynak van egy "hercegnos" idoszaka, pont olyan 4-6 ev kozott. De elmulik.
2018. máj. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!