Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerek által összeépihető...

Gyerek által összeépihető pályák milyenek vannak? A műa. Egymásba pattinthatoakat nem tudja

Figyelt kérdés

Gyermekem autopalya (vonatpálya)játékot szeretne.


En pedig mivel nem épitozik es nem kreativkodik ezert olyat szeretnék amit ő tudna összeállitani, hídja van, stb


Eddig olyan pályái vannak amik műa. és csak egyféleképpen lehet összepattintani különben nem ér egymásba pl 8-as alakzatu


Eddig egyetlen egy tipust lattam amit épitgetne, fapálya magneses kisvonattal ami az oviban is van es nem olcso mulatság. 4 db amiből kitesz egy karikát már az 4-5 ezer Ft. Ömlesztve pl használtan, amiben hid is van, 15-30 ezer ft talán 15-20 epitőelemes.


10.000 ft nal tobbet nem szánnék rá.


De az a favonatos pálya amugy is kisebbeknek valo szerintem. Gyermekem 4 éves


2018. máj. 13. 08:24
 1/6 anonim ***** válasza:
70 részes fapályás, elemes vonatos (mágneses összeilleszthetőséggel) szettünket 6 ezerért vettem újonnan (playtive)... 3-8 év az ajánlás rajta.
2018. máj. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekunk is fa van, az Ikeaban elfogadhato az ara. Használtan pedig fillérek. Egyébként ez azért jó mert kompatibilisek egymással, utána akármikor kérhet, vagy kaphat hozzá tud építeni, bővíteni.
2018. máj. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok egyáltalán nem kisebbeknek való nyolc 10 éves korukig is eljátszanak vele.
2018. máj. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is először a fasín jutott eszembe, a Tescoban is sokkal olcsóbb, mint amit írtál. De ha ez nem jó neki szerinted, akkor talán a Hot Wheels pálya lenne jó, azokat könnyebb összeépíteni, viszont jóval drágább.
2018. máj. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha nagyon szeret "összeépiteni"-megpróbálhatnál egy golyópályát is.azt nagyon szeretik a gyerekek
2018. máj. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a fa pálya tényleg filléres a többihez képest.

éppen tegnap vittek el egy nagy ládányit 7000 forintért egy ismerőstől. érdemes fb csoportokban figyelni.


de a fa pályán is figyelni kell, hogy hogy rakod össze, mert nem biztos (szinte biztos, hogy nem) ér össze, ha "csak úgy" építkezik az ember vele.


nekünk abszolút kedvenc a take'n play (take along) pálya. Ezen meg a fém és a fa vonat is, illetve a hagyományos matchbox méterű kisaútók is klasszul gurulnak rajta. sőt, a lego vonatok is jók rá.


(lego lenne a legjobb, de az aranyárban van)

2018. máj. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!