Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem mehet oviba egy...

Miért nem mehet oviba egy csalánkiütéses gyerek es hogy kell megtanitani gyogyszertárban viselkedni?

Figyelt kérdés

A neten azt írják, csalánkiütéssel orvoshoz sem kell menni csak ha láz, arcpuffadás, hurutos betegség stb társul hozzá


Gyerekem az epertől csalánkiütéses lett de amugy semmi baja, de elvittem orvoshoz kencét iratni, es cseppeket, de erre ki is irta egy hétre is hogy nem mehet oviba


A melohelyen igy is rengeteget hiányoztam, munkatars felmondott, jelenleg egyedül vagyok millio munkával, én a főnököm fel sem merem hivni sem hogy nem megyek be.


Orvos után a gyogyszertárban képtelen viselkesni a gyerek, hosszu sor volt, minden szekrény instabil és üveg, a gyermek bujocskazott, millioszor rászoltam, utcara kiszökik mig sorban állok, ilyenkor erőszakkal fogjam a kezét es hisztiztessem? Vagy mit csináljak?


Annyiszor rá van szolva hogy a gyereknek már szinte csak ez a szokincse hogy mit nem szabad. Orvosi vároban mindenkire rászol, oda nem szabad ülni, ne nyitogasd az ajtot, joformán beszélgetni sem tud, mégsincs magatartása. A boltban direkt hozzáér a pekáruhoz en meg fizethetem ki.


Tanácsok légyszi

4 mult


2018. máj. 14. 10:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért nem mehet....

Viselkedni tanítani meg folyamatosan kell, bár egy átlag 4 évestől nem várható el, hogy szó nélkül, vigyazban állva várjon hosszú ideig a gyogyszertarban. Vigyél magaddal valamit, amivel bárhol jatszhat

2018. máj. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg az orvost, miért nem engedi, lehet csak azért, mert x. óránként kell kapni a gyógyszert, amit távolról nem tudnál megoldani.

Tanítsd meg viselkedni, ha nem megy, nézz utána, mi oka lehet valamelyikőtöknél.

Főnöködnél meg még mindig jobban jön ki, ha felhívod, mintha csak nem mész be.

2018. máj. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Andizsuzsi ***** válasza:
93%

" ilyenkor erőszakkal fogjam a kezét es hisztiztessem"


Igen. Aztán ha rájön, hogy a hisztivel semmire sem megy, leszokik róla. Addig, amíg te félsz a saját gyerekedtől illetve a viselkedésétől, vissza fog élni a félelmeddel.

2018. máj. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Miért félsz ennyire a hisztitől, hogy nevelni se mered?
2018. máj. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A környezettől félek mert akárhányazor nyavajog a gyerek, engem néznek sz.ranyának es a gyereket szánják ha nem engedek valamit meg és ő erre hisztizik.
2018. máj. 14. 11:15
 6/15 anonim ***** válasza:
33%

Négy évesen nem érti meg, hogy nem nyúlkál mindenhez? Fura. Nekem mindhárom megértette.


Nem elég, hogy untad ezt a gyereket egész hétvégén, most még táppénzre is mehetsz vele... Szörnyű;)

2018. máj. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

De bunko vagy utolso. Nem unom a saját gyerekem. Keress mást szekálni.

Elvagyok vele nagyon is jol otthon. Csak épp nem kellemes ha kirugnak. Ennyi.

2018. máj. 14. 11:19
 8/15 anonim ***** válasza:
97%

Mondhattad volna az orvosnak, hogy dolgoznod kell, de egyébként a mi gyerekorvosunk is ilyen. Bármilyen aprósággal megyünk, biztos kiírná a gyereket. Sajnos pont ezért sokan akkor sem visszik, ha tényleg beteg. Inkább bíznak a csodában, hátha meggyógyul az oviban. Közben végigfertőznek mindenkit...

Nálunk a váróban nincs gond, de a gyógyszertárban az enyém is megőrül. Vagy a berendezés miatt vagy addigra fárad el a várakozásban. Ha megáll mellettem, kivárja a sort akkor kaphat egy vitaminos nyalókát vagy a boltban választhat valamit. Ha nem működik egyéb szankciókat is bevetek, helyzettől és súlyosságtól függően. Más szitukban, hogyan tudsz rá hatni?

2018. máj. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ha felmondanak nekem pláne biztos minden napunk mennyeien csodaszép lesz. Együtt szeretetben minden egyes nap. Majd váltok fényevésre. Az anya gyerek szerelem mindent legyőz.
2018. máj. 14. 11:22
 10/15 anonim ***** válasza:
71%
Állj neki nevelni végre! Minden héten sopánkodsz össze-vissza. Nagyon unalmas vagy.
2018. máj. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!