Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek most? A vìzforralòb...

Mit tegyek most? A vìzforralòba citromsavas tisztìtòt öntöttem, hogy vìzkőtlenìtsem, ès a gyereknek abbòl csinàltam meg a zabkàsàjàt! Kèsőbb jöttem rà, hogy atyaèg nem öntöttem ki azt a vizet!

Figyelt kérdés
A gyereknek nincs baja,nem fàj a hasa. Itattam vele tejet,de nem tudom mit tudnèk mèg most gyorsan tenni!Tiszta pànikba vagyok,1l vìzbe 1 kis kupaknyit tettem ès abbòl 100ml-vìz kellett a zabkàsàjàhoz amibe mèg tettem gyümölcsjoghurtot is.Mivel nincs baja,elvigyem azèrt dokihoz?Az tőlünk 40km-re van.
2018. máj. 15. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Azonnal vittem volna orvoshoz,a tisztítószer flakonjával együtt...

Nem érdekelne ha 200 km-re is van!

Inkább mennék potyára,minthogy baj legyen...

2018. máj. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Év javasolnám a 20%os ecetet.

Olcsó, nem veszélyes és hatékony.

A vízhez egy löttyintésnyi ecet, felforralod és kiöblíted.

2018. máj. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Legalább hívd fel az ügyeletet, és kérdezz rá, hogy az összetevők közül mi veszélyes.
2018. máj. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
En is vittem volna orvoshoz a flakonnak egyutt, elvegre valami kemiai lottyot ivott, mergezese is lehet tole.
2018. máj. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Egészségügyi Toxikológiai Tájékoztató Szolgálat (ETTSZ) telefonszáma: 06-80-201 199


Őket hívd fel, legyen nálad a címke, és elmondják a továbbiakat.


Legközelebb ahogy fentebb is írták, ecet v tiszta citromsav a legjobb vízkőoldók, a citromsavnak szaga sincs.

2018. máj. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a vàlaszokat. Elaludt a kicsi,de akkor felhìvom ezt a szàmot. Megkèrdezem.
2018. máj. 15. 19:37
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha esetleg nem jó a szám, akkor a címkét is nézd meg, azon is rajta kell lennie.
2018. máj. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Mindenképp hívd fel azt a számot vagy egy ügyeletet, telefonban eltudják mondani, hogy baj lehet-e vagy sem, vidd-e be vagy minden oké lesz.
2018. máj. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Felhìvtam a 80-as szàmot,ès a hölgy megnyugtatott,hogy magas volt a higìtàsi aràny,ès ìgy nagy baja nem lesz neki. Itassam gyakran teàval ès az is higìtja majd. Köszönöm szèpen mindenkinek!
2018. máj. 15. 20:44
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ecettel forrald. Lehoz az is mindent, és ha abból iszik, maximum kiköpi, mert rosszízű, nem kell feleslegesen éflned :)
2018. máj. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!