Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Néhány anya miért tartja...

Néhány anya miért tartja fontosnak hogy az egészen kicsi gyereke fülét átlukassza?

Figyelt kérdés
Máskülönben elfelejti hogy lánya van vagy fia? Vagy nem értem néhány anya számára mért olyan fontos egy apro kislany fülét szétszurkálni.

2018. máj. 16. 22:11
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
36%
Ezen már én is gondolkodtam. Ha lányom lett volna tuti nem lett volna fülbevalója. Féltem volna,hogy kipiszkálja lenyeli,begyullad..stb. Annyiból hasznos,hogy nem emlékszik rá és túlesik rajta. Nekem nem szúratták ki és én bánom,mert felnőtt fejjel nem merem. Ciki nem ciki érzékeny pontom a fülem. Viszont ez egy testmódosítás,amit van aki megbán. Régi barátnőm mondta,hogy jó nekem,hogy nincs kiszúrva. 😆 Én ezt mindenképp a gyerekre bíznám.
2018. máj. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
38%
Szokás meg tetszik neki. Nekem is durvának tűnik a dolog, ártatlan, védekezni nem tudó emberek testét átszúrni, de a világtörténelemben volt már sokkal rosszabb is. Örüljünk, hogy nem deformálják a koponyát vagy törik el a lábujjat, mint sok-sok anya anno, a világ egyes részein...
2018. máj. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
39%

Én se, még oltásra is utálom vinni, meg vizsgálatokra, nem hogy még felesleges fájdalomnak és stressznek tegyem ki.

Meg különben is, mi jogom lenne a teste felett dönteni?

Az rendben van hogy ha nem tetszik neki kiveszi és beforr de akkor már nincs több értelme ha eléri azt a kort eldöntse szeretne-e vagy sem?

2018. máj. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
72%
Fél pillanat alatt megvan, én lányom még csak nem is sírt, átlötték és kész. Nem is fog ra emlékezni.. Nem piszkálja, nem is érdekli, hogy ott van, nem értem mi baj van ezzel..És pláne nem, hogy miért kell más, ismeretlen embereket idiótának nevezni!! Akinek nem tetszik az nem csinaltat, de véleményem szerint sokkal jobb kisbaba korban megcsinalni, én nekem is pár hetesen lett atszurva, sokkal jobban örülök neki, mert most tuti nem merném megcsinaltatni..! Még sem nevezek senkit idiótának emiatt..
2018. máj. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem prosztó és ízléstelen egy apró baba fülébe fülbevalót rakatni. Lányom lesz de eszembe sem jutna ilyen. Nekem is akkor lett amikor 6 éves korom körül kértem az anyukámat és semmilyen rossz vagy fájdalmas emlékem nincsen róla de legalább már nem a fél fejem egy nagy blingbling volt mint valami cigánygyereknek...
2018. máj. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 A kérdező kommentje:

#4 de miert beszelsz ugy mintha ez egy kotelezo dolog lenne ?:D sztem nincs egy anyanak joga eldonteni hogy at legyen e szurva a gyerek fule, mintha az olyan fontos lenne. Nem is ertem, az ilyen anyak miert nem tetovalnak is valamit egybol a gyerekre, hisz nem emlekszik arra se nem?

Honnan tudod hogy nem allergias arra az anyagra amit a fulebe teszel? Ha begyullad akkor az se fog fajni mi? Miert nem varod meg mig abba a korba lep hogy eldontse akarja e?

2018. máj. 16. 22:36
 7/60 anonim ***** válasza:
58%
Ez az egész lyukasszuk ki a baba fülét, mert úgysem fog emlékezni rá nem is a gyerekről szól, mert neki aztán mindegy, hogy ott van-e vagy sem. Ez általában a cukimuki anyukáknak fontos (tisztelet a kivételnek), hogy nehogy az édibédi kis hercegnőt véletlenül valaki fiúnak nézze. Nem értem, hogy egy újszülöttre/pár hónapos csecsemőre miért kell ráerőltetni ezt az egészet és miért nem lehet megvárni, míg maga eldönti, hogy akar-e vagy sem. Akkor el lehet magyarázni, hogy kicsit fájni fog, de utána milyen csini lesz.
2018. máj. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
82%
Én azt nem értem néhány idióta egyénnék miért az a legnagyobb problémája, hogy más mit, hogyan csinál.
2018. máj. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
42%

Mert decukiiii

Amúgy meg rohadtul nem! Nekem is van lànyom, majd ha nagy lesz elmegy és kilöveti magànak! Gyereknek, pláne babàn!

Ha meg 16 évesen máshová akar majd testékszert vonyít majd a szülő, hogy kizárt meg fujj

2018. máj. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 A kérdező kommentje:

#8 tényleg van akinek ez a legnagyobb gondja? Mert nekenm aztan nen, csak valaszt akartam kapni erre a kerdesre. Csak nem ertem hogy a piercinget meg a tetkot miert tiltjak az ilyen szulok, mikozben babakorban meg megkinozzak a gyerkocot csak hogy villoghasson vele hogy milyen csini a kisbabaja.


De amugy orulok hogy sokan velem vannak ☺💓

2018. máj. 16. 22:56
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!