Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3-4 éves kislánynak fürdőruha...

3-4 éves kislánynak fürdőruha vagy 2 részes bikini a praktikusabb?

Figyelt kérdés
A fürdőruhához nyúlnék első körben, viszont ha pisilni kell akkor az macerásabb. De a 2 részes bikinink a felső része nem ugrik fel? Lehet buta a kérdés, bocsánat.
2018. máj. 19. 17:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%

Nem buta kérdés.


Van olyan, kifejezetten a piciknek való kérészes, aminek nem "melltartó" a felső része, amit spagettipánt tart, hanem olyasmi, mint egy sportmelltartó és a helyén marad.

2018. máj. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
36%
Én csak egy fürdőbugyit adok rá.
2018. máj. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
55%

Felcsúszik a top bizony, sőt még felnőttnél is.. egy gyerek meg ugrál és lubickol mellé, garantáltan a nyakában lesz.


Nem macera letolni az egyrészest azért, mert 30 centivel fentebb kell nyúlni érte.


Gondolom segítesz neki.

2018. máj. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
olyan bikini a legjobb, aminek a felsőrésze egy top, az nekünk még sose mászott el :) gyerekkoromban volt 3szög bikinim, na az merénylet :)
2018. máj. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
52%

Sima fürdőnadrág melltartó nélkül.

Olyan aranyosakat, kislányosakat lehet kapni.

Ha uszodába jártok, úszni taníttatod, akkor egybe-részest vegyél neki.

2018. máj. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

tavaly csak fürdő bugyija volt, de idén szeretném ha felül is takarná valami. Igaz, hogy még kicsi a gyerek, de valahogy már csupasznak érzném, ha nem lenne vmi felül

2 részesnél eddig csak a vékony péntosakat láttam

2018. máj. 19. 17:43
 7/19 anonim ***** válasza:
44%
Én két részest adok rá,mert egyrészesben könnyebben megfázhat a dereka,ha kijön a medencéből,félek,nehogy megfázzon a veséje (nekem hajlamom van rá sajnos,de doki is mondta,hogy ez nem hülyeség...) h@m-ben vettem eddig bikiniket,azok sose csúsztak fel.Most a kínaiban vettem,az nem olyan jó.
2018. máj. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
11%
Amiről itt többen írtak, a top szerű felsőrészes bikini, azt úgy hívják, hogy tanakini. Nagyon praktikus, egyberészesnek látszik, de könnyebben kezelhető és nem csúszik fel. Fürdés után nyilván át kell cserélni. (Én ilyenkor egy kapucnis belebújós törölköző-köntöst adok a gyerekre, az alatt át tud öltözni.) A tanakinit könnyebb levenni, mint a tapadós egyrészes fürdőruhát. Viszont kevés helyen lehet kapni, nekem tavaly a tescoban sikerült kapni, de tényleg kiszámíthatatlan, utána kell járni.
2018. máj. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%
Utolsó, nem tankiniről írtak a többiek, hanem toppos bikiniről. Nem ugyanaz a kettő. A tankini (így hívják egyébként), az tényleg hosszú felsős, de az nem olyan jó, megfagy benne a gyerek, ha kijön a vízből.
2018. máj. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
35%
Csakis fürdőruha
2018. máj. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!