Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 éves kislány kb.11,3 kg...

2,5 éves kislány kb.11,3 kg és 89cm?

Figyelt kérdés
Kíváncsiskodnèk hogy másnak is van-e ilyen kis vékonyka kislánya?:)Nagyon aktív,okos kislány csak nem szeret enni:)
2018. máj. 19. 19:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ha az orvos szerint egészséges és amúgy kutya baja, akkor ne tömd kajával! Ha leültök enni, azért egyen valamit, de nem kell üldözni az étellel.

Nekem nincs ilyen problémám a gyerekekkel, de én állítólag úgy nőttem fel, hogy fénnyel és egy kis zsíros kenyérrel táplálkoztam. Úgy mentem iskolába, hogy épp elértem azt a súlyt, ami alatt nem engedtek volna suliba. Talán 15 kg volt az alsó határ. Én pont annyi voltam. 6 és fél évesen.

2018. máj. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kevés a súlya a magasságához, teljesen normális. Lányom kereken 2 évesen volt pont ekkora (89/11,2), abszolút arányosan nézett ki, nem volt túl vékony. Volt pocakja, husi combja, mellé vékony karok.
2018. máj. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem tömjük,mindíg csak pár falatot eszik és nagyon mozgékony,egészséges kislány, én ugyan ilyen voltam picinek,valószínűleg tőlem örökölte!
2018. máj. 19. 20:05
 4/16 anonim ***** válasza:
Van. Júliusban lesz 3 éves, és kb. ekkora, talán 90-91 centi már megvan :) Ő is aktív, okos, ügyes, csak hát az evés nem érdekli, legfeljebb jobb időszakai vannak. Én nem aggódom, magához képest egyenletesen gyarapszik, az orvos és a védőnő szerint is oké. Egyébként nem nagy a súlya, oké, dehát alacsonyabb is a koránál, szóval arányaiban rendben van, ahogy a te lányod is.
2018. máj. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én sem làtom túl vékonynak,gondolom mert nem olyan magas,Szép formás kis csajos csaj :) nem is aggódom csak kíváncsi vagyok mennyire átlagos kislányoknál ez az alkat:)
2018. máj. 19. 20:09
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!
2018. máj. 19. 20:11
 7/16 A kérdező kommentje:
Az én kislányom is születése óta keveset hízik,mindíg ilyen volt,keveset de azt nagyjából egyenletesen!
2018. máj. 19. 20:14
 8/16 anonim ***** válasza:
Az enyém hízott végig eleget, de nagyon picinek is született, már akkor is 2,2 kg és 44 centi volt, betöltött 38. héten, szóval ő egyszerűen picurka. Amúgy én se vagyok egy nagydarab nő, 156 cm, 45-50 kg között, és egész gyerekkoromban kisebb voltam és vékonyabb a többi gyereknél én is, szóval sejthető, mitől ilyen a lányom is :D
2018. máj. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az én fiam is hasonló arányú, 11 kiló és 88 centi, teljesen jól néz ki, nem egy szumó fazon, de nem is sovány. Rengeteg kifejezett kövér babát/gyereket látok, na azok mellett vékonynak tűnik, de magában egyáltalán nem.
2018. máj. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én is mindíg alacsonyabb és vékonyabb voltam a tobbieknél kiskoromban,160cm-re és 55kg-osra sikerült nőni:D pici lányom is időre született és csak 2490gr 50cm volt szóval ő is alapból ilyen:)
2018. máj. 19. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!