Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikorra veszik fel várhatóan...

Mikorra veszik fel várhatóan bölcsibe?

Figyelt kérdés
Úgy alakult, hogy egy nagyközségből sikerül elköltöznünk a nyár folyamán egy nagyobb városba. Úgy tudom áprilisban lehetett a bölcsikbe jelentkezni. Ha júniusban beiratom akkor esély van rá, hogy januárban vagy hamarabb felvegyék?

2018. máj. 22. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom máshol hogy van, de itt Szegeden pl. júniusban van beiratás annak aki ez év novemberig akarja beszoktatni.
2018. máj. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is júniusban van jelentkezés, Nyíregyházán.
2018. máj. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 babyboom567 ***** válasza:

Debrecenben lakunk,április elején volt a beiratkozás EGÉSZ TANÉVRE.Mindkét szülőtől munkáltatói igazolás,és meg kellett jelölni 3 bölcsit,meg az időpontot ,hogy EBBEN A TANÉVBEN mikortól akarod vinni(pl te januártól,egy csomó ilyen gyerek van).

Szóval ott kérdezd meg ahol laktok,mert pl itt nálunk már esélytelen.Még a csanákba is féléves előjegyzés van.

2018. máj. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs kijelölt időpont a jelentkezésre,egész évben lehet,viszont folyton hangoztatják,hogy minél előbb,mert bár megyeszékhelyen lakunk,van jó pár bölcsi,de mégis nehéz bekerülni.Mikor a lányom 9 hónapos volt,akkor kezdődött az új tanév.Felhívtam a bölcsit,és megkérdeztem,mikor írassam be,hogy 2 évesen biztosan mehessen.Azt mondták most azonnal.Szóval érdeklődd meg a kijelölt bölcsiben,mi a helyzet.
2018. máj. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!