Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen hintátok van otthon?...

Milyen hintátok van otthon? Fiam kinőtte a baba hintát de az csak teraszon volt felfúrva. Megéri fa mászókás hintát venni?

Figyelt kérdés
50-60 ezret tettünk félre hogy ebből lesz kinti játék neki homokóval. De sokat vagyunk a játszótéren is. Úgy gondoltuk lehet elég lesz a hinta is.
2018. máj. 25. 17:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Én pont hogy a homokozót venném meg otthonra. Mi a játszótéren nem engedjük oda a gyerkőcöt amióta üvegcserepeket találtunk benne, meg az a homokozó gondolom nincs lefedve sem..

Fa homokozót fedéllel kb 20 ezerért kapsz. Hintát otthonra én vagy fészekhintát vagy csepphintát vennék (15-20 ez is), az előbbit nem tudom de az utóbbit simán fel lehet rakni a babahinta helyére (nálunk beltéren van).

Ott tartasz hogy 40 emellé akár még egy csúszda is belefér :)


Nekünk amúgy ilyenünk van itthon (nincs udvarunk az a nagyinál van) leértékelve vettük csomagolás sérülten amúgy teljesen hibátlanul 30ért (ahogy látom vaterán most is ennyi) [link]

meg van egy indigo handmade csepphintánk (ez 16 volt)

homokozni a házikón belül szabad neki van hozzá beltéri gyerekhomokja (azt hiszem az 6-8 ezer lehetett).

2018. máj. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!