Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Beszélnél magával a gyerekkel?

Beszélnél magával a gyerekkel?

Figyelt kérdés
Van egy kisfiú aki bántja a kislányomat az oviban, ovonénivel, szülőkkel már beszéltünk, de a helyzet ugyan az vagy még rosszabb. Kék zöld foltokkal jön haza. Ma bele harapott. Mostmár sok gyerek nem jár az oviba, kevesebben vannak, nem hiszem el, hogy soha nem látja senki mikor bántja.

2018. jún. 12. 15:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Nem érdekli őket.
2018. jún. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mikor megyek érte délután mindig kint vannak az udvaron, úgy döntöttem nem érdekel mi lesz holnap oda megyek és megkérdezem a kisfiút mi a búbánatért az én lányomat bántja.
2018. jún. 12. 15:47
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Lehet szerelmes belé. Viszont nem tudom milyen óvodába jár, ha az óvonéni meg a szülők is ennyire ezt félvállról veszik. Lehet őket is megkéne agyalni, csak hogy tudják milyen jó érzés lehet mindennap úgy bemenni, hogy megvernek. Fú de feltud idegesíteni!
2018. jún. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

Ugy hogy azt megemlegetne.

Erdekes felnottkorban ha odamesz valakihez es peldaul megrangatod a kabatjanal fogva, rogton rendort hivnak, es valoszinuleg garazdasag miatt felfuggesztettet kapsz. Ha a gyereket mindennap megveri egy masik az meg semmi. Nem vagyok otthon ezekben a dolgokban de talan van jogi megoldas ra. Es akkor talan a szulei is komolyabban vennenek teged.

2018. jún. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Nyugodtan kérdezd meg a gyereket! Én ezt tenném.
2018. jún. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%
Én nem beszélnék a fiúval, mert szerintem tök fölösleges, egy hülye gyereket úgyse győzöl meg, viszont az óvónőknek akár naponta szólnék.
2018. jún. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Max úgy, hogy az anyja vagy azg apja is jelen van, egyedul a gyereket nem támadnám le
2018. jún. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én az óvónéniknek szólnék, mert szerintem ez az ő felelősségük. Az egyik oviban egy kuslány molesztált egy kisfiút az udvaron, azonnal rendkívüli szülőit hívtak össze az óvónénik. Az érintett szülőkkel is ők beszéltek.
2018. jún. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
Én nem beszélnék vele. Az óvónőt kérdezném, hogy ő mit tesz, hogyan kezeli a helyzetet és megkérdezném én mit tehetek az ügy érdekében. A gyerekemet "erősíteném" olyan értelemben, hogy merjen nemet mondani, merjen szólni az óvónőnek és merje eligazítani bármelyik gyereket aki olyat tesz vele, ami neki nem tetszik. Az óvoda nagyon jó terep ennek megtanulására, később is sokszor nagy hasznát veszi eme képességnek az életben. Szóval ne te intézd el helyette, vagy legalábbis ne teljesen. Ez a véleményem, én ezt tenném. És türelem. Az ilyen konfliktusok nem oldódnak meg egy-két beszélgetéstől.
2018. jún. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
42%
Hát én beszélnék vele! Nem durván, de elmondanám, hogy amit csinál, az rossz, és megkérném, hogy többet ne bántsa a lányomat. Ennyi.
2018. jún. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!