Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyermekes anyukák, hogy...

Kisgyermekes anyukák, hogy lendültök túl a nehézségeken?

Figyelt kérdés
3 kisgyermekem van, és sokszor érzem úgy, h nagyon nehéz. Nem tudok kikapcsolódni, feltöltődni. Az állandó mókuskerék felőröl. Ti nem szoktatok így érezni? Mi szokott ilyenkor segíteni?
2018. jún. 21. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

Én 1 gyerekkel is szoktam.

Az tölt fel, amikor anyósomnál nyaral, és csak ketten vagyunk otthon a férjemmel.

2018. jún. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

férjed vigyáz rájuk, te meg elmész valahova.

bébiszitter stb

2018. jún. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem is 3 kis és még kisebb gyerekem van. lepasszolni nagyiknak néha nem lehet őket (sajnos), szóval minden nap ugyanaz, gyerek, gyerek, gyerek, mindenhol, mindig, megállás nélkül. nehéz, nagyon, megértem mit érzel. ami segít: néha este kiülünk a férjemmel egy pohár bort meginni a teraszra, amikor már mindenki alszik. elbeszélgetünk, álmodozunk, feltöltődünk, aztán végignézek az alvó angyalkáimon és rájövök újra és újra hogy szebb életem nem is lehetne :)

más kikapcsolódásra gyerek nélkül nincs lehetőség, mert mint már írtam, nagyszülők nem vigyáznak rájuk, idegenre pedig nem bíznám, ha nem muszáj őket

2018. jún. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Én 2 gyerekkel is így érzem néha. Nalam az segített, amikor már önállóbbak. Onnantól minden sokkal könnyebb.
2018. jún. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1 gyerekkel is erzem igy. Edzes es zenegallgatas, hosszutavfutas kikapcsol.
2018. jún. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%

Szinten 1 gyerek es hiaba pontoztok le, de bizony neha nekem ez az egy is sok.

Csak en ezt felmertem idoben, hogy ennyi a kapacitasom, nem tudom ti miert nem alltatok le pl. 2-nel? Vagy 1-nel? Es nem lennel annyira kiegve a gyerekek miatt.

2018. jún. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!