Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egesz napos vinnyogas, nyuszog...

Egesz napos vinnyogas, nyuszoges,3 eves, hogy birjatok?

Figyelt kérdés

Kulfoldon elunk, ovoda csak jovore kezdodik.

Egyedul nevelem, teljesen kikeszultem.


2018. jún. 21. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Kitartást kívánok, nem lehet könnyű egyedül. Esetleg olykor egy bebiszittert beiktatni, minél jobban lefarasztani, játszótér, játszóház?
2018. jún. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
És miért vinnyog egész nap egy 3 éves? Ő azért már nem csecsemő, hogy ez legyen az egyetlen kifejezési módja.
2018. jún. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
De miért vinnyog? Van valami baja? Az jó, amit első írt: játszótér, játszóház jó ötlet.
2018. jún. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Mert a 2-3 évesek vinnyognak. Megtanulnak beszélni, és még jobban frusztrálja őket, hogy nem úgy megy a világ, ahogy szeretnék. Ezt akarom, azt akarom, ne így anya, ne úgy anya. Plusz maguk se tudják mit akarnak. Következetesség, szigor megvan, ugyanakkor nem elnyomva a gyereket, megadni neki a lehetőséget, hogy bizonyos helyzetekben dönthessen is... ez javítja a helyzetet, de az alapállapotot nem szünteti meg. Akinek kevésbé erős akaratú gyerek jutott, az nem értheti.
2018. jún. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

Utolso, egyetertek. A szobanoveny tipusu gyerekek szuloi ezt a koszakot nem erzik at.

Ami nalunk bevalt, lefarasztas. Altalaban kint voltunk egesz nap, jatszoter, seta, programok, nagyszulozes, barmi...es tulelni.

2018. jún. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
Szobanövény típusú gyerek utolsó???? Komoly? Akkora tiéd meg a trágyaszóró típus lehet...
2018. jún. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

#6-osnak tök igaza van! Milyen jelző ez már egy gyerekre?

Én a "szobanövényeket" hívom amúgy jól nevelt kiegyensúlyozott gyerekeknek.

2018. jún. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez azért vicces, mert egy másik kérdésnél az én gyerekemre írták, hogy biztos szobanövény, amikor le mertem írni, hogy a legnehezebb természetű gyerek is nevelhető, és a legdurvább hiszti is megfékezhető erőszak nélkül, odafigyeléssel. :)

Ettől még tartom, hogy egész nap "vinnyog".

4-es voltam.

2018. jún. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!