Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekes anyukák, szoktatok...

Kisgyerekes anyukák, szoktatok elégedetlenek lenni?

Figyelt kérdés
Folyton elégedetlennek érzem magam, azt érzem, h semmi sem jó, semmi nem elég. Pedig mindenen megvan, amire valaha is vágytam, 2 szép gyerek, szép ház stb. mégis mindig ott a hiány, az űr. Mégsem vagyok boldog, mégsem vagyok elégedett. Érzett így más is?
2018. jún. 21. 10:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
32%
Dolgozol? Mert ha nem, akkor lehet, hogy az hiányzik
2018. jún. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Persze dolgozom, jó munkám van, nem panaszkodhatok, teljesen gyerekbarát, viszonylag jó a fizu is. Szóval nem az álommeló, de elvagyok.
2018. jún. 21. 10:39
 3/24 anonim ***** válasza:
De mire irányul konkrétan a hiányérzeted?
2018. jún. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Mit hiányolsz? Kikapcsoldást, esetleg utazást?
2018. jún. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
49%

Van igen, olyan ismerősöm, akinek semmi nem elég. Az ilyenek egyszerűen nem tapasztalták meg milyen az amikor valami tényleg hiányzik. Pl. gyereke nem lehet, vagy 1 szobás kislakása van, vagy 12 órában robotol mert egyedül neveli a gyereket.


Ha mindened megvan és mégis elégedetlen vagy, akkor javaslom nézz körül a világban (vagy itt az oldalon), egyből érezni fogod hogy nincs miért elégedetlenkedni. Ez csak rajtad múlik senki máson.

2018. jún. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
51%
Én is így vagyok. Jó a munkám, szuper férj, 2 szép gyerek, autó-ház, pénzünk is van (átlag) mégis elégedetlen vagyok és nem tudom miért... Nem tudnám megmondani, hogy mi hiányzik és inkább hálát kellene adnom az égnek, hogy ilyen szépen élünk.
2018. jún. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
97%
Valószínüleg nincs élményed, hanem csak a család+munka! Keress valami hobbit vagy menj el valahová család nélkül, ami érdekes számodra.
2018. jún. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
72%
Azt javasolnám hogy menjél el Afrikába, önkénteskedni de ugye ez eléggé lehetetlen, úgyhogy csak menj be egy gyerekkórházba a haldokló gyerekek közé és beszélgess a szüleikkel. Vagy menj el segíteni ételosztásban a hajléktalanoknak.
2018. jún. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%

Légy hálás azért, amid van.

A boldogtalanság kulcsa az elégedetlenség.

Vagy találd meg az apró jó dolgokat az életedben vagy az űr okát, ha annyira nem hagy ez nyugodni téged.

2018. jún. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Előfordul. Konkrét dolgok miatt. Most pl azért, mert a hétvégi strandolást megvétózza az időjárás. De lesz belőle sima családlátogatás.

Neked kell rájönnöd, mi hiányzik az életedből.

2018. jún. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!