Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 10 éves kislányomnak barna,...

10 éves kislányomnak barna, elmosódott foltok vannak az egész nyakán elől. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Először azt hittem koszos. Mintha furcsán sült volna le..
2018. jún. 21. 20:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Ki is van száradva az a rész
2018. jún. 21. 20:27
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem múlik el holnapig és láthatóan elváltozás, akkor bőrgyógyász.
2018. jún. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Megőrülök... Nem azt kérdeztem mit kell tennem, mert azt nyilván tudom, hanem, hogy mi lehet az.

Fél 9 van, nem megyek az ügyeletre és gondoltam addig megkérdezem itt, Itt csak azt tudja mondani mindenki, hogy ORVOS!!

Az ember öngyógyító lény, orvos akkor kell, ha egyedül nem megy!

2018. jún. 21. 20:39
 4/8 anonim ***** válasza:
98%
Szerinted a sok nyolc osztályos agytröszt fogja neked diagnosztizálni itt, hogy mi baja a gyereknek? Ráadásul kép nélkül?
2018. jún. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem is tudom mit képzeltem. Azt hittem ez gyakori tünet.
2018. jún. 21. 20:46
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

"Az ember öngyógyító lény, orvos akkor kell, ha egyedül nem megy!"


Aztán, amikor kiderül, hoyg nem "öngyógyul", hane végsö stádiumban lévö rákos, akkor meg azért szidják az orvost, hogy nem tudja meggyógyítani - pedig ha idöben ment volna orvoshoz, akkor még lehetett volna.

A hozzád hasonló buta emberek azok, akiknek aztán a legnagyobb a szája!


A gyereken ez akármi lehet, akár kezdödö börrák is, vagy gombafertözés vagy még rengeteg egyéb, de megállapitani csak egy orvos tudja, méghozzá úgy, ha személyesen megvizsgálja a gyereket. Ha meg vársz az "öngyógyulásra", akkor esetleg már késö lesz, mire mégis rászánod magad, hogy szakemberhez fordulj vele!

2018. jún. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet csak kivan száradva a bőre esetleg az izzadság kicsípte és ott máshogy barnult le. Én ezt pont a hetekben tapasztaltam magamon. Kicsit barnás mintha hámlana, kicsit érdes és 2-3 ilyen folt volt a nyakamon. De el is múlt már egy ideje nincs és előtte sem volt soha. Nem tudom mi okozhatta. Gondoltam a parfümre, izaddságra, száraz bőrre, testápolóra, tusfürdőre, samponra (ugye ahogy izzadok pl fizikai munkánál csak folyik oda is).
2018. jún. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Na az történt, hogY borradirral le is jott. Szodabikarbonas víz.. Kosz és elhalt bor volt.. EgYedul fürdik rég és pont a Nyakára nem kérdezek ra.. :)

Koszonom a normális választ!!

2018. jún. 21. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!