Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagy probléma, ha egy 9 éves...

Nagy probléma, ha egy 9 éves fiú a lányos dolgokat szereti?

Figyelt kérdés
2018. jún. 28. 18:54
1 2
 1/15 anonim válasza:
50%
Ezt hogy érted? Lányos meséket néz, vagy lányos játékokkal játszik? Én lány vagyok de kisebb koromban én is a fiús dolgokkal voltam el jobban. Bár ez 3-5 éves koromig volt
2018. jún. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

Mi az, hogy "lányos dolgokat szereti!????


Egyébként nem valószínü, hogy baj lenne, sokkal többet árt, ha a szülö kényszeríteni akarja a "fiús dolgokra"!

2018. jún. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szeret varrni, felveszi a menyasszonyi tiarámat, lányokkal játszik. Van már a családban meleg fiú, nincs semmi bajom vele, csak jó lenne, ha nem lenne ő is az.
2018. jún. 28. 19:08
 4/15 anonim ***** válasza:
40%
Az egyik apukám szerette a lányos dolgokat, a másik soha.
2018. jún. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

A "melegség" nem ebben nyilvánul meg, söt a legtöbb meleg férfi egyáltalán nem nöies, ellentétben a közheidelemmel.


Ezen kívül a melegség öröklött dolog, aki genetikailag az, azon nem "segít" az sem, ha eröszakkal fiúsra akarnßak nevelni.

2018. jún. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem nevelem erőszakosan fiúsnak. Ha meleg lesz, akkor is az én fiam és ugyanúgy fogom szeretni.
2018. jún. 28. 19:16
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem probléma. Igen valószínűleg transznemű vagy meleg. Minden 10. férfi az. Hagyd békén.
2018. jún. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%

Ennyi idősen én még nem vonnék le semmilyen következtetést. Nekem is volt általánosban egy fiú barátom, aki mindig velem meg a barátnőimmel játszott inkább, de mégis teljesen hetero. Tiarát meg sokszor próbálnak fel a kicsik viccből.

A varrás meg miért lenne nőies dolog?

2018. jún. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
10%
4-es vagyok. Azért mert 2 apukám van lepontozni nagy butaság, de ti tudjátok. Szomorú, hogy ennyi, rasszista rosszindulatú ember van.
2018. jún. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből még... Különben is, kilenc éves, ráér még kialakulni. Amúgy ha ez megnyugtat, én lány vagyok, és öcsém van, akinek ugye minden kellett kölökként ami nekem volt, úgyhogy varrt, hímzett, babát fésült, pónikat és LittlePetShop vagy mi figurákat gyűjtött... Ezt látta tőlem, aztán egyszer csak kinőtte, a pónikat star warsra, a hímzésmintát minecraftra, majd wowra, és hasonlókra cserélte. (én meg követtem, mert megtetszett/elirigyeltem tőle) De ahogy nézem, én nem vagyok leszbikus, és ő sem lett meleg, úgyhogy a hobbink magában még nem jelent semmit
2018. jún. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!